Advert

Gölbaşı’nda yasadışı kumar oynatan mekanlara operasyon

Gölbaşı’nda yasadışı kumar oynatan mekanlara operasyon

Gölbaşı’nda yasadışı kumar oynatan mekanlara operasyon
Gölbaşı’nda yasadışı kumar oynatan mekanlara operasyon Önder Ataseven

Gölbaşı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri yasadışı kumar oynatan mekanlara operasyon düzenlendi.

 Kumar(Tombala)oynatılan yerlere yapılan operasyonlar sonucunda; Operasyonlar sonucunda 5 adet düzenekli tombala makinesi,1041 adet tombala topu,1231 adet tombala kartına el konulmuştur. Kumar için yer ve imkan sağladığı tespit edilen 5 şahıs hakkında adli işlemler başlatılmıştır. Daha önceden mühürlenen binaların kumar oynamak maksadı ile tekrar açıldığı tespit edilmiş olup Mühür Bozma suçundan 5 şahıs hakkında adli işlemler başlatılmıştır.  Toplamda 350 kişiye idari para cezası verildi.

Gölbaşı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ayrıca, Sanayi kavşağı yol arama noktasında yapılan kontrollerde, UYAP’ tan arandığı tespit edilen 10 kişi, KİHBİ kayıp şahıs 3 kişi, yoklama kaçağı 29 kişi olmak üzere toplamda 42 kişi yakalanmıştır.

 

Gölbaşı ilçe emniyet müdürlüğü ise, Bahçelievler mahallesinde meydana gelen oto hırsızlığı, sondaj makinesi hırsızlığı ve suç eşyasının satın alınması olaylarının şüphelileri Y.Y. E.A. Z.K. H.Ç. C.Ç. ve Ş.Ç. isimli şahıslar çalınan sondaj makinesi ile yakalanmış, çıkarıldıkları mahkemece Y.Y. ve E.A. isimli şahıslar tutuklanmıştır.

Ankara Gölbaşı Jandarma Operasyon TOMBALA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı