Advert

MHP Gölbaşı seçim işleri merkezini açtı

MHP Gölbaşı seçim işleri merkezini açtı

MHP Gölbaşı seçim işleri merkezini açtı
MHP Gölbaşı seçim işleri merkezini açtı Önder Ataseven

MHP Gölbaşı İlçe Teşkilatı Seçim İşleri Merkezi açılışı gerçekleşti.

MHP, seçim işleri merkezi açılışı geniş bir katılımla gerçekleşti.

Açılışa, MHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara 1. Bölge Mlletvekili Adayı Mevlüt Karakaya, MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, MHP ilçe teşkilatı, Gölbaşı Belediyesi MHP meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, 2015'ten sonra Türkiye’de ciddi bir politika değişikliğinin başladığını söyledi.

Karakaya, “2015’den sonra Türkiye yerli ve milli rotasını bulmaya başladı. Allah bize bir daha yaşatmasın, 15 Temmuz'u hepimiz iliklerimize kadar yaşadık. Gölbaşılılar bunu en fazla yaşayan ve hisseden oldu.15 Temmuz'dan sonra Türkiye’de çok şey değişti. İşgal edilmek istenen ülkemizde hep birlikte karşı durduk. Eğer işgal girişimi başarılı olsaydı. Hatta birkaç saat daha bastırılamasaydı. Bugün Türkiye belki de 30 yıl sürecek bir iç savaşın eşiğinde olacaktı” dedi. 

 

Ülkenin beka sorunu haline gelen iki terör örgütünün olduğunu belirten Mevlüt Karakaya, “PKK bölücü örgütü 40 yıldır ülkeyi bölmeye çalışıyor. İnsanımızı, askerimizi, öğretmenimizi şehit etti. Milyarlarca lira ekonomik zarara uğrattı. Diğeri devleti ve milleti işgale kalkan FETÖ terör örgütüdür. İkisi ile mücadele devam etmeli ve sonuç alınmalıdır. Terör örgütlerinin kökü kazınmadan bu ülkede bize rahat yok. Arkasındakilerin kimler olduğunu biliyoruz. Bugün Türkiye’de ekonomi ve birçok konuda dışardan müdahale ediliyorsa bunu çok iyi bir şekilde düşünmek lazım. Bu terör örgütleri ile mücadelenin sonuna kadar sürdürülüp sonuçlandırılması gerekiyorsa, PKK ve FETÖ ile mücadeleyi mevcut siyasi yapı içerisinde hangi partiler ile yapabiliriz. Bunu CHP ile yapmamız mümkün mü? CHP’nin içinde olduğu bir ittifakla yapmamız mümkün mü?” diye konuştu.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ise, Türkiye’nin kaderini belirleyen bir seçime gittiğini belirterek MHP ilçe teşkilatı olarak Gölbaşı’nda gerçekleştirdikleri seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Konuşmaların ardından Seçim İşleri Merkezinin açılışı yapıldı.

Ardından MHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayı Mevlüt Karakaya ve beraberindeki heyet Gölbaşı'nda esnaf gezisi yaptı.

MHP İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen iftara geçildi. MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ da iftara katıldı.

İftarda bir konuşan MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ “24 Haziran seçimleri Türk milletinin makus tarihini değiştirecek ve yeni bir gelecek için emin adımlarla yürünecektir. Ramazan ayının birlik ve dirliğimize vesile olmasını yüce Allahtan diliyorum” dedi.

Ankara Gölbaşı MHP Seçim SKM Mevlut Karakaya Ersin Pehlivan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı