Advert

AK PARTİ seçim çalışmaları

AK PARTİ seçim çalışmaları

AK PARTİ seçim çalışmaları
AK PARTİ seçim çalışmaları Önder Ataseven

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı 24 Haziran 2018 cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam ediyor. Milletvekili listelerinin açıklanması ile birlikte çalışmalar hız kazanırken, milletvekili adayları Gölbaşılılarla bir araya gelmeye devam ediyor.

lçe Başkanı Selim Akceylan ve Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, öğle saatlerinde ZİÇEV ‘sevgi çiçekleri sevgi çocukları ile buluşuyor’ etkinliği kapsamında zihinsel engelli gençler ile Gölbaşı Belediyesi park ve bahçeler serasını gezdi.

AK Parti Ankara İl Başkanlığı 27. Dönem milletvekili istişare ve değerlendirme toplantısına katılım sağlayan AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, SKM Başkanı Serkan Aydoğan, Kadın kolları başkanı Hayrünnisa Işık Aydoğan ve Gençlik Kolları başkanı M. Emin ÇELİK toplantı sonrası AK Parti Ankara 1. Bölge milletvekili adayı Fahri Usta ile birlikte Gölbaşı Belediyesinin düzenlediği sanayi esnafı iftarında, Gölbaşılı sanayiciler ile bir araya geldi.

İftar sonrası Gölbaşı Atatürk sahil parkındaki vatandaşlar ile hasbıhal eden İlçe Başkanı Selim Akceylan ve AK Parti Ankara 1. Bölge milletvekili adayı Fahri Usta Gölbaşılıların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Ramazan stantlarını ziyaret eden Usta ve Akceylan, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletti.

Ankara Ak Parti AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay SKM Başkanı Serkan Aydoğan Kadın kolları başkanı Hayrünnisa Işık Aydoğan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı