Advert
CHP iftar programı düzenledi
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
CHP iftar programı düzenledi
CHP iftar programı düzenledi

CHP Gölbaşı İlçe Örgütü mahalle mahalle iftar programı düzenlemeye başladı

CHP Gölbaşı İlçe Örgütü Ramazan ayı boyunca çeşitli mahallelerde iftar yemeği düzenleyecek. İlk iftar Gökçehöyük Köyünde milletvekillerinin katılımlarıyla gerçekleşti.

CHP Gölbaşı İlçe kadın kolları ve yönetimi ile birlikte mahalle mahalle gezerek verdiği seçim startına devam ediyor. 24 Haziran seçimlerine az bir süre kala yoğun bir tempo ile hız kesmeden Gökçehöyük Mahallesi'nde vatandaşlarla iftar sofrasında bir araya gelen CHP'liler buradan da Atatürk Sahil Parkı'na geçtiler.

 Burada İYİ Parti İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ile de görüşen Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu ve Ankara 1. bölge 6. sıra adayı Ekrem Kerem Oktay'ın da katıldığı program sonrasında konuşan CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik;

"Vatandaşlarımızdan aldığımız tepkiler gayet olumlu yönde. Gökçehöyük Mahallesinde düzenlediğimiz iftar programında bizleri yalnız bırakmayan milletvekillerimize, desteklerinden dolayı muhtarımıza ve mahalle sakinlerine teşekkür ederiz. Bundan sonra ki iftar programımızı cumartesi günü Taşpınar mahallesinde vereceğiz" dedi.

ETİKETLER
Ankara CHP CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500