Advert
İlçeyi karış karış geziyor
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İlçeyi karış karış geziyor
İlçeyi karış karış geziyor

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin esnaf, sünnet, hasta ve pazar ziyaretleriyle ilçeyi gezip Pursaklıların taleplerini dinleyip, 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatıp destek istiyor. 

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, AK Parti İlçe Başkanı Servet Türkayık, Kadın Kolları Başkanı Tülay Ergün ve zabıta müdürü ile birlikte esnaf ziyaretleri, Pazar ziyareti ile sünnet ziyaretlerine devam etti.

Ziyaretler kapsamında yeni açılan iş yerlerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunup, işyeri açma ve çalışma ruhsatıyla birlikte Türk bayrağı teslim etti. Sünnet ziyaretlerinde Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından sünnet ettirilen çocuklara bisiklet hediye eden Başkan Selçuk Çetin, apartmandaki diğer hasta ve ihtiyaç sahiplerini de ziyaret etti.

Oradan Semt pazarı esnafını ziyaret eden, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, vatandaşın ve esnafın taleplerini dinleyip çözüm önerileri sundu.

Pursaklar’da esnafın yüzünün güldüğünü belirten Belediye Başkanı Selçuk Çetin “Tebessüm Şehrimizde hemşerilerimizin yüzü gülüyor. Hamdolsun Ramazan’ın bereketini gittiğimiz her yerde görüyoruz. Programlarımız dahilinde esnaf kardeşlerimizi, sünnet olan yavrularımızı, Pazar esnafımızı, hastalarımızı, ihtiyaç sahiplerini ziyaret ediyoruz” dedi.

Her zaman hemşerilerinin ve esnafın yanında olduğunu belirten Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin “Biz her zaman esnafımızın, hemşerilerimizin yanındayız. Her fırsatta sünnet ziyaretleri, ev ziyaretleri ve esnaf ziyaretleriyle kardeşlerimle bir araya gelip muhabbet etmeye gayret gösteriyorum. Rabbim bütün ümmetin yüzünden tebessümü eksik etmesin. Esnafımızın işlerini kolay, kazançların bol eylesin” değerlendirmesinde bulundu.

ETİKETLER
Ankara Pursaklar Selçuk Çetin Esnaf
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500