Advert
Darüşşifada “Bilim ve Gençlik” şöleni yapıldı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Darüşşifada “Bilim ve Gençlik” şöleni yapıldı
Darüşşifada “Bilim ve Gençlik” şöleni yapıldı

Darüşşifa Eğitim Kurumlarında, öğrencilerin bilime olan ilgisini artırmak amacıyla “Bilim ve Gençlik Şöleni” düzenledi.

Okulun bahçesinde bilim kültürünü ve bilim iletişimini toplumun daha geniş kesimlerine yaymak, bu sayede öğrencilerin bilime olan ilgisini artırmak, çocukları ve gençleri tüm bilim alanlarında kariyer yapmaya özendirmek amacıyla “Bilim ve Gençlik Şöleni” düzenledi.

Bilim ve Gençlik Şöleni, Darüşşifa Genel Müdürü Davut Karagözün konuşması ile başladı.

Şölenin müzik ve dans etkinliğini Filistin’den yaşananlar ve ülkede yas ilan edilmesi nedeniyle iptal ettiklerini belirten Darüşşifa Eğitim Kurumları Genel Müdürü Davut Karagöz, “Darüşşifa Eğitim Kurumları öğrencisi ve akademik kadrosu ve yönetimi ile bilime büyük önem vermektedir. Ben öğrencilerime inanıyor ve güveniyorum” dedi.

Bilimsel bilgiyi topluma eğlenceli bir ortamda aktarabilmek amacıyla hazırlanan bilim ve gençlik şenliğinde atölye, laboratuvar çalışmaları ile tematik oyunlar, bilimsel projeler sunuldu.

Etkinlik kapsamında lise ve ortaokul öğrencilerinin yarıştığı akıl oyunları yarışmaları düzenlendi. Dereceye giren öğrencilere madalya ve hediyeler verildi.

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Şölen Darüşşifa Eğitim Kurumları
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500