Advert
Ramazan boyunca her akşam iftar sofrası açılacak
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Ramazan boyunca her akşam iftar sofrası açılacak
Akçakuzu Eğitim Kültür ve Sanat Derneği, Ramazan ayı boyunca her akşam iftar düzenleyecek.

Akçakuzu Eğitim Kültür ve Sanat Derneği, Ramazan ayı boyunca her akşam iftar düzenleyecek.

Akçakuzu Eğitim Kültür ve Sanat Derneği Ramazan ayına yönelik bir dizi faaliyet kararı aldı. Bu kapsamda Akçakuzu Derneği yönetim kurulu yaptığı yazılı açıklamada, sosyal birlik bütünlük ve kardeşlik duygularını pekiştirme adına Ramazan ayı boyunca “Lokmamızı Paylaşıyoruz” sloganıyla yola çıktıklarını ve her gün dernek hizmet binasında iftar programı yapılacağını belirtti.

Derneğin yaptığı açıklama ise şu şekilde:

“Gün boyunca dernek hizmet binamızda yapacağımız iftar programına bütün Gölbaşılı hemşehrilerimiz ve komşularımız davetlimizdir. Ayrıca ‘paylaşma’ vurgusunun zirvede yaşandığı bu ayda imkanlarımız nispetinde bütün ihtiyaç sahiplerinin yanında olacağız. Ramazanı şerifiniz hayrolsun.”

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Akçakuzu Derneği Ramazan oruç iftar
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500