Advert

Gölbaşı Belediye meclisi toplandı

Gölbaşı Belediye meclisi toplandı

Gölbaşı Belediye meclisi toplandı
Gölbaşı Belediye meclisi toplandı Önder Ataseven

Gölbaşı Belediyesi Mayıs ayı olağan meclis toplantısının 2.oturumunu tamamladı.

Gündem görüşmelerinin ve önergelerin oylanmansın ardından gündem dışı söz alan Ak Parti grup başkan vekili Gökhan Koçak meclise yeni katılan Sebahattin Aygünoğlu’na hayırlı olsun dedi.

 Aynı zamanda ATO seçimlerinde büyük başarı sağlayarak ATO meclis üyesi seçilen Ali İhsan Güçlü’ yü de başarısından dolayı tebrik etti.

 Ak Parti meclis üyesi Belma Erdoğan’ın Ak Parti milletvekili aday adayı olmak için istifa etmesi üzerine boşalan koltuğa Ak Parti’nin 18. Sırasındaki Sabahattin Aygünoğlu getirildi.

Ak Parti il başkanı Hakan Han Özcan’ın meclis üyeliğinden istifa etmesi üzerine Aslı Seren meclis üyesi olmuştu bu değişikliklerle Gölbaşı Belediye Meclisindeki Ak Parti meclis üyesi 3. Kez değişmiş oldu.

 Gökhan Koçak’ın tebrik ve hayırlı olsun dileklerine Gölbaşı Milliyetçi Hareket Partisi grup başkan vekili Ali İhsan Güçlü ve Ak Parti meclis üyesi Sabahattin Aygünoğlu teşekkür ederken cevap verdi.

 Gölbaşı meclisinde halkın istediği birbirine destek olma duyguları bu toplantı ile bir örnek olarak kayıtlara geçti. Sabahattin Aygünoğlu’nun meclise katılması üzerine Ak Parti grubu toplu bir fotoğraf çekindi.


Ankara Gölbaşı MECLİS
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı