Advert

Orhan Şahin aday oldu

Orhan Şahin aday oldu

Orhan Şahin aday oldu
Orhan Şahin aday oldu Önder Ataseven

Gölbaşı’nın tanınmış siyasetçilerinden Orhan Şahin 27 dönem milletvekili adayı olmak için aday adayı oldu.
24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için siyasi arenada boy gösteren isim sayısında artış gözlenmekte. Bundan etkilenen Gölbaşı ilçesi de birçok aday dayına ev sahipliği yapıyor. Yıllarca Muhsin Yazıcıoğlu çizgisinde hareket eden BBP’nin birçok farklı kademesinde görev yapmış Orhan Şahin de aldığı kararla milletvekili aday adaylığını açıkladı.
Ak Parti listesinden BBP milletvekili olarak aday adayı olmak için başvuru yapan Orhan Şahin gazetemize açıklamalarda bulundu.
Mevcutta BBP’de MKYK üyeliği ve teşkilatlardan sorumlu başkan yardımcılığı görevlerini yürüten Şahin; Ak Parti, BBP ve MHP ittifakının BBP kanadından milletvekili aday adaylığı için müracaat etti.
Şahin yaptığı açıklamada “Ak Parti, MHP ve BBP Cumhur ittifakında Ak Parti listesinden BBP milletvekili adayı olmuş bulunuyorum. Ömrümü bu davaya vakfetmiş bir kardeşiniz olarak, Gölbaşılı hemşehrilerimizin dertlerini dertlerimiz bilip onu en güzel şekilde temsil etmek, doğruya doğru, yanlışa yanlış demeyi düstur etmiş ve bunu kendine ilke edinmiş biri olarak sizin desteğinizi ve dualarınızı bekliyorum. Bugüne kadar hep böyle oldum, böyle de ömrümü tamamlayacağım. Biz yoldaşımız, liderimiz şehidimiz Muhsin Yazıcıoğlu'ndan bunu öğrendik, onunla beraber ve onun yokluğunda BBP ilçe başkanlığı (3.dönem), milletvekilliği adaylığı (3 dönem), BBP merkez disiplin kurulu (MDK) görevi, BBP MKYK görevi ve şu anda teşkilâtından sorumlu başkan yardımcısı görevlerinde bulundum.” ifadelerini kullandı.

Ankara Gölbaşı Orhan Şahin BBP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı