Advert
Gölbaşı’lı siyasetçilerin iddialı 24 Haziran mesajları
Gölbaşı’lı siyasetçilerin iddialı 24 Haziran mesajları
Gölbaşı’lı siyasetçilerin iddialı 24 Haziran mesajları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın MHP lideri Devlet Bahçeli ile Beştepe merkezinde gerçekleştirdiği kritik görüşmenin akabinde kamuoyu tarafından alınacak kararın dört gözle beklendiği erken seçimin yapılıp yapılmayacağı konusu kesinlik kazandı.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet Bahçeli arasında geçen görüşmelerin neticesinde, 2018 yılı itibariyle Türkiye'de erken seçime gidileceğine dair son dakika açıklaması gerçekleştirildi. Öte yandan, yapılması kararlaştırılan erken seçimin hangi tarihte düzenleneceği de belli oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye'de erken seçime gidileceği husunda kesin bir tarih belirtilerek, 24 Nisan 2018 Haziran tarihinde genel seçimlerin gerçekleştirileceğinin duyurusunda bulundu.

Alınan bu karardan sonra gözler siyasilerin yapacağı açıklamalara çevrilirken Gölbaşı’nın siyasi aktörleri erken seçim ile ilgili düşüncelerini sosyal medya üzerinden açıkladılar.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay seçimin bir milat olacağı vurgusundan bulunurken, CHP ilçe başkanı Bülent Elikesik ise güzel günlere işaret etti.

İyi Parti İlçe Başkanı Mahmut Aksoy da #1OObindegilmilyonimza kampanyasına katılarak Cumhurbaşkanı adayının Meral Akşener olacağına yönelik bir dilekçe kaleme aldı.

İşte o açıklamalar

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı #ErkenSeçim kararının ülkemiz, milletimiz ve devletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. 24 Haziran tarihi, ülkemiz için Türkiye için bir milat olacak.

Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan

Haydi Bismillah...

Başkomutanımız talimatı verdi.

24 Haziran 2018

#GölbaşıHazır

CHP ilce başkanı Bülent Elikesik

Güzel Günler Göreceğiz Çocuklar. Zafere

MHP ilce başkanlığı ise

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin Türk bayrağını öptüğü bir fotoğraf paylaşarak alta şu notu düştü.

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimi 24 HAZİRAN 2018 tarihinde yapılacaktır. Vatanımıza Milletimize Hayırlı Uğurlu Olsun.

İyi Parti İlçe Başkanı Mahmut Aksoy

Mahmut Aksoy da #1OObindegilmilyonimza kampanyasına katılarak Cumhurbaşkanı adayının Meral Akşener olacağına yönelik bir dilekçe kaleme aldı.

ETİKETLER
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan CHP ilce başkanı Bülent Elikesik İyi Parti İlçe Başkanı Mahmut Aksoy Ersin Pehlivan başkanlığında 24 Haziran erken seçim
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500