Advert
Soner Aksakal'a Türkiye geneli görev
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Soner Aksakal'a Türkiye geneli görev
TYGD olağan kongresinde genel sekreterlik görevine Aktif Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Soner Aksakal getirildi.

Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği (TYGD)’nin olağanüstü kongresi yapıldı. Kongrede gazetemizin imtiyaz sahibi Soner Aksakal genel sekreterlik görevine getirildi.

2008'den bu yana Aktif Haber Gazetesi'nde objektif çizgisinden vazgeçmeyen Soner Aksakal, getirildiği bu görevle Türkiye'deki yerel gazetecilerin temsilcisi olan bu dernek vasıtasıyla çok güçlü bir yapının içine dahil oldu. Yerel gazetecilik sorunlarının her dönem tartışıldığı ve asla çözülemediği noktada TYGD'nin büyük işler yapacağı son toplantıyla ortaya çıktı.

TYGD'ye üye gazetelerin zihniyetleri farklı olsa da yayın anlayışlarındaki objektiflik genel düstur olarak kararlar arasına alındı. Bu yapılanmayla yerel gazetecilerin sorunları, çözümleri ve gücünün tüm Türkiye'ye ulaştırılması planlamalar arasına alındı. Aynı zamanda TYGD, derneğe bağlı olarak kurulması planlanan ajans vasıtasıyla da gücüne güç katmayı hedefliyor.

Son dönemde belediye başkanları ve il başkanlarıyla yaptığı toplantılarla gündeme gelen TYGD'nin Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmlarına da hız verildi. Bu minvalde oluşturulan yeni yönetim listesi şu şekilde:

TYGD Yönetim Kurulu

Genel Başkan: Kenan Akçahanoğlu
Genel Başkanvekili: Savaş Şahin
Genel Sekreter: Soner Aksakal
Başkan Yrd: Hüseyin Akın
Başkan Yrd: İsa Güven
Başkan Yrd: Adem Oruç
Başkan Yrd: Hüseyin Yakut
Başkan yrd. Onur Kök
Muhasip: Sevda Kara

Yön. Krl Üyesi : Birol Karakılıç
Yön. Krl Üyesi : Aynur Tekin

Yüksek İstişare Kurulu

Adem Aslan
Zekeriya Murat
Cafer Karamahmutoğlu
Niyazi Küçükyılmaz
Faik Kafalı
Ayhan Şahin
Selçuk Dulkadiroglu
Yener Çoşkun
Yunus Konakcı

Denetim Kurulu

Ahmet Göker
Ayşegül İşbilir
Yunus Konakcı

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı TYGD Soner Aksakal Kenan Akçahanoğlu Genel Sekreter Yönetim Kurulu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Erdal Yılmaz     2018-04-18 Hayırlı Olsun