Advert
Ali İhsan Güçlü ATO meclis üyesi seçildi
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Ali İhsan Güçlü ATO meclis üyesi seçildi
Ali İhsan Güçlü ATO meclis üyesi seçildi

Ankara Söğütözü’ndeki ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen Ankara Ticaret Odası Meslek Komiteleri seçiminde 157 bin ticaret erbabı üyeyi temsil edecek  181 Meclis Üyesi ve 248 meslek komitesi üyesi seçimi yapıldı. Ankara Ticaret Odası (ATO) Meslek Komiteleri Meclis Üyeleri Seçiminde Ali İhsan Güçlü, Doğal Taş, Mermer ve Hazır Beton İmalatçıları Meslek Grubundan ATO Meclis üyeliğine seçildi.

Seçim sonrası ATO Meclis Üyesi seçilen Ali İhsan Güçlü yaptığı açıklamada, toplumsal refahın kaynağının üretim olduğunu, üretimin ticaret ile vücut bulduğunu ifade ederek, “yıllardır ülkemizin kalkınması için ticaret faaliyetlerinin içinde bulunuyorum. Artık bundan sonra üstlendiğim bu yeni görevle bu hizmetimi daha farklı bir boyutta icra etmeye gayret edeceğim. Amacım alınteri ile kazanç elde etmeye çalışan ticaret erbabının daha güzel şartlarda ve imkanlarla  hizmet üretmesine Ankara Ticaret Odasının sunabileceği katkıyı artırmaya yönelik gayret içinde olmaktır” dedi. Ali İhsan Güçlü, Ankara genelinde yoğun bir tempoyla çalıştım, sektörümdeki yüzlerce esnafı birebir ziyaret ettim, sorunları dinleyip çözüm için neler yapılabileceğini müzakere ettim ve hizmet için yetki istedim. En nihayetinde seçim sonucunda Ankara Ticaret Odası üyeleri bu imkanı bana verdi. Bu başarıyı elde etmemde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

ETİKETLER
Ali İhsan Güçlü ATO
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500