Advert
Nurettin Özdebir Yine Başkan
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Nurettin Özdebir Yine Başkan
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Türkiye’nin en büyük odalarından Ankara Sanayi Odası’nda (ASO), 4’üncü kez başkanlık koltuğuna oturan Nurettin Özdebir’i makamında ziyaret etti.

Yaşar, Özdebir’i tebrik etti

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Türkiye’nin en büyük odalarından Ankara Sanayi Odası’nda (ASO), 4’üncü kez başkanlık koltuğuna oturan Nurettin Özdebir’i makamında ziyaret etti. Özdebir’e hayırlı olsun dileklerini ileten Yaşar, “İthalat yaparak sorunlarımızı çözemeyiz. Daha güçlü bir ülke olabilmemiz için üretmek zorundayız” dedi.

Çıkış noktamız üretim

Üretim yapmanın, başından sonuna kadar çok zor bir iş olduğunu söyleyen Yaşar, ülkenin gelişmesi ve ayakta kalabilmesi için üretimin tek çıkış noktası olduğuna dikkat çekti. Devletin, üretimin önündeki engelleri kaldırarak ihracatın gelişmesine destek olması gerektiğini belirten Yaşar, “Türkiye bir cennet. Ülkemizin kaynakları hepimize yetecek kadar bol ve bereketli. Ülkemiz; tarımıyla, hayvancılığıyla, doğa ve deniz turizmiyle, sanayisiyle kimseye ihtiyacı olmayan bir ülke. Yeter ki üreticiye destek verilsin” diye konuştu.

Özdebir, 4’üncü kez başkan

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Özdebir, kimsenin kırılıp dökülmediği, pişmanlıkların olmadığı, tatlı bir rekabet ortamında seçimlerin gerçekleştirildiğini belirterek, “Kimsenin itiraz edemeyeceği açık ve şeffaf bir seçim yaptık. İnşallah, huzurla ve üretken bir dönem geçireceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Mevcut Başkan Nurettin Özdebir’in tek listeyle girdiği seçimde, Özdebir 84 Meclis üyesinden 77'sinin oyunu alarak 4 yıl görev yapmak üzere 4’üncü kez başkan seçildi. 10 kişilik yönetim kurulu üyelerinden ise 5’i değişti.

ETİKETLER
Fethi Yaşar Yenimahalle Nurettin Özdebir ASO Ankara Sanayi Odası Seçim Başkanlık
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500