Advert
Advert
Park Eymir Toki bahar şenliği startını verdi
Park Eymir Toki bahar şenliği startını verdi
Park Eymir Toki bahar şenliği startını verdi

6 Mayıs’ta düzenlenecek olan Bahar Şenliği programı kapsamında birbirinde farklı birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak olan Park Eymir TOKİ Yönetimi şenliğin ilk adımını Futbol turnuvası ile başlattı.

Final maçının 6 Mayıs ‘ta yapacak olan takımlar TOKİ ‘de bulunan sitelerin oluşturduğu takımların kıyasıya çekişmesine tanıklık edecek.

6 Mayıs’ta büyük bir organizasyon planlayan Park Eymir Toplu Yapı yönetimi 6000 eve davetiye göndererek halkı alana davet edecek.

 Gün boyu yapılacak çekilişlerle birbirinden güzel hediyeler sahiplerini bulacak. Gün boyunca Bisiklet yarışı, Hak Koşusu, Geleneksel oyunlar, firmalar tarafından kurulacak stantlar ve sürpriz sanatçıların konserleri ile dopdolu programlarla vatandaşın güzel bir Pazar günü geçirmesi hedefleniyor.

Bu kapsamda açıklama yapan Yönetim kurul başkanı Aygün Ünlü; “Ankara’nı en yaşanabilir yerleşim yerindeki vatandaşlarımıza geleneksel hale getirmeyi planladığımız bu etkinlikle güzel bir gün yaşatmayı amaçlıyoruz. Komşuluk ilişkilerini güçlendirmek sosyal aktivitelerimizi artırmak, unutulmaya yüz tutmuş geleneksel oyunlarımızı yeniden yaşatmak ve sporsal aktivitelere yöneltmek içi böyle bir program tertipledik. Ünlü sanatçılarımızın da sahne alacağı bu programa tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

 

ETİKETLER
Ankara TOKİ Aygün Ünlü
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500