Advert

Ak Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Ardahan Dernekler Federasyonu ile buluştu

Ak Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Ardahan İli Yardımlaşma Kültür ve Dayanışma Federasyonu üyeleriyle bir araya geldi.

Ak Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Ardahan Dernekler Federasyonu ile buluştu
Ak Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Ardahan Dernekler Federasyonu ile buluştu Murat YILDIZ

Ardahan İli Kültür ve Yardımlaşma Derneği Gölbaşı Başkanı Yücel Aktaş tarafından düzenlenen etkinlikte Ak Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Ardahan İli Yardımlaşma Kültür ve Dayanışma Federasyonu üyeleriyle Balgat’ta özel bir kafede bir araya geldi.
Toplantıda Ardahan Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ergüder Şimdi, federasyonun faaliyetlerini ve geleceğe yönelik planlanan çalışmalarını anlattı. Ardahan Dernekler Federasyonu çatısı altında birleşen Ardahan ili dernekleri hakkında bilgi veren Ergüder Şimdi, Ankara’da yaşayan Ardahanlılar olarak sorumluluklarının büyük olduğunu ifade etti.

Ak Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu ise toplantıya katılmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Seçim atmosferine girilmeden dernek ve federasyonları ziyaret ederek talep ve şikayetleri dinlemeyi hedeflediklerini belirten Gündoğdu, dernek üyelerinin hangi partilere oy verdiğinin önemi olmadığını vurguladı.
Gündoğdu şunları söyledi:
“Dernek, vakıf, federasyon kurmanın anlamı göç edip geldiğimiz illerde ecdadın bize bıraktığı medeniyet değerlerini gelecek kuşaklara aktarmaktır. Hem Ardahan’ı hem Ankara’yı dünyaya tanıtmaktır. Bu vizyonundan dolayı başkanı tebrik ediyorum. Bizim bu ziyaretimizin en önemli nedeni seçim atmosferine girmeden federasyonlarımızı ziyaret edelim, istekleri, emirleri, sitemleri ne var bunları alalım düşüncesiyle geldik. Bizim Ardahanlı ya da başka bir hemşehrimizin başka partiye oy veriyor olmasından bir rahatsızlığımız olmaz. Sadece PKK’ya sırtımızı dayadık diyenlerin bakışıyla biz sorunluyuz, onları yok sayıyoruz. Olaya parti boyutuyla bakılmasını da yeterli görmüyorum.”

Ak Parti Çankaya İlçe Başkanı Ali Güven ve Ardahan İli Kültür ve Yardımlaşma Derneği Gölbaşı Başkanı Yücel Aktaş da katıldı.

 

Ardahan İli Yardımlaşma Kültür ve Dayanışma Federasyonu Gölbaşı Ergüder Şimdi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı