Advert

Has Parti’nin, Has Adayları

Genel seçimlere sayılı günler kala siyasi partilerin çalışmaları da aralıksız devam ediyor.

Has Parti’nin, Has Adayları
Has Parti’nin, Has Adayları

HAS PARTİ’NİN, HAS ADAYLARI

 

Genel seçimlere sayılı günler kala siyasi partilerin çalışmaları da aralıksız devam ediyor.

Bu siyasi arenada en çok dikkat çeken partilerden bir tanesi ise; çok kısa süre önce Prof. Dr. Numan Kurtulmuş tarafından kurulan Has Parti geliyor.

Has Parti; kısa bir süre önce kurulmasına rağmen Türkiye genelindeki teşkilatlanmasını tamamlarken, tüm siyasi görüşleri de kucaklayan ve genel Başkanı Numan Kurtulmuş’un çatışmasız siyaseti ile tüm halkın beğenisini kazanıyor. Milletvekili adayı olarak öne sürdüğü isimlerle de olumlu bir parti pozisyonuna gelen HAS Parti’nin seçim çalışmalarındaki başarısı da gözlerden kaçmıyor.

 

Özellikle; Gölbaşı’nda Rıza Kuyrukcu ismi ile büyük avantaj elde eden ve Gölbaşı’nın güçlü ismini aday göstererek diğer partilerin bölge tarafından tanınmış bir isim çıkarmaması da büyük bir koz olarak görülüyor. Rıza Kuyrukcu’nun tanınan ve sevilen bir sima oluşu seçim çalışmalarının da kolaylaşmasını sağlıyor. Bu kadar avantajı olmasına rağmen Gölbaşı’nda ve diğer ilçelerde hummalı bir çalışma ile halkla kucaklaşan  ; her gün bir vekil adayı ile ev sohbetlerine, kahvehane toplantılarına esnaf ve basın ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Seçim startını erken veren Has Parti ilk faaliyet olarak yerel basın kuruluşlarını ziyaret etti. Bunun ardından resmi kurum ve kuruluşlara da ziyareti ihmal etmeyen ilçe teşkilattı ve milletvekili adayları rutin olarak ev sohbetlerini de gerçekleştiriyor.

 

Gölbaşı Has Parti İlçe Başkanı Yunus Aygünoğlu ‘nun programı ve eşliğinde faaliyet gösteren partinin basın mensupları ve dernek ziyaretlerine; Ankara 1 Bölge Milletvekili adaylarından Medeni Akay, Rıza Kuyrukcu, Saliha Sasa, Ahmet Münir Yaşar katıldı. Ayrıca bu ziyaretler sırasında Medeni Akay’ın seçim aracı gün boyu dolaşarak halkın dikkatini çekti.

 

Rıza Kuyrukcu ve Ahmet Münir Yaşar’ın katıldığı kahvehane ziyaretleri ise en etkili çalışmalardan biri olarak ortaya çıktı, konuşmalar ve karşılıklı soru –cevap bölümünün ardından vatandaşlardan bu tür toplantıların tekrarı talep edildi.

Sessiz ama bir o kadar etkili çalışmalarına devam eden Has Parti’nin milletvekili adayı Rıza Kuyrukcu’nun seçim bürosunun da faaliyete geçmesi ile daha da etkin olması bekleniyor.  

has parti numan kurtulmuş has parti rıza kuyrukcu medeni akay medeni akay saliha sasa ahmet münir yaşar.gölbaşı ilçe teşkilatı. prof. Dr numan kurtulmuş seçim bürosu gölbaşı gazeteleri son haberler
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı