Advert
Gölbaşı’nda “Yabancı Dil Eğitiminin Önemi” semineri verildi.
Gölbaşı’nda “Yabancı Dil Eğitiminin Önemi” semineri verildi.
Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel Anadolu Meslek Lisesi’nde Özel Gölbaşı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu tarafından ' Yabancı Dil Eğitiminin Önemi ' konulu seminer verildi.

Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel Anadolu Meslek Lisesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen seminere, öğretmenlerin yanı sıra öğrenciler katıldı. 

Özel Gölbaşı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Eğitim Koordinatörü Tuçe Aykaç, Eğitmenler Uğur Altay ve Monica Irma tarafında verilen seminerde öğrencilere yabancı dil bilmenin önemi ve öğrenmek için yapılması gerekenler hakkında bilgi verildi. 

İnsan ve yabancı dilin önemi üzerinde duran Gölbaşı Amerikan Kültür Dil Okulları Eğitim Koordinatörü Tuğçe Aykaç, “Öğrencilerimize İngilizce dil edinimini, kendi ana dillerinde de öğrenime devam ederken kazanmalarını sağlamaktayız. Öğrencilerimiz akademik programlarında bilgi ve yeteneklerini ileri düzeyde geliştiriyoruz” dedi. 

Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel Anadolu Meslek Lisesi müdür yardımcısı Cansen Öncü, “ANKÜ Meslek Lisesi olarak eğitim faaliyetlerine büyük önem veriyoruz. Bunun için daha önce Miami'de dil eğitimine öğrencilerimizi gönderdik. Öğrencilerimizi okul içinde ve dışında yabancı dil konusunda yönlendirmeye çalışıyoruz. Bugün Amerikan dil okulları kurumu ile seminer verdik. Öğrencilerimize katkı sağladığına inanıyorum” ifadelerini kullandı. 

Seminer soru cevap bölümü ile sona erdi.

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Özel Gölbaşı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu ANKÜ Meslek Lisesi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500