Advert

Dernekler Platformu siyasi partileri ziyaret etti

Gölbaşı Hemşehri Dernekleri Platformu CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve yönetimini ziyaret etti.

Dernekler Platformu siyasi partileri ziyaret etti
Dernekler Platformu siyasi partileri ziyaret etti Murat YILDIZ

CHP ilçe binasında gerçekleşen ziyarette Platform Başkanı ve Bayburtlular Derneği Başkanı Yüksel Kaymak, kendilerini ağırlayan CHP ilçe başkanına teşekkür ederek Gölbaşı Derneklerinin sıkıntılarının çözümü konusunda destek istedi.
Gölbaşı dernekleri olarak en büyük sıkıntılarının yer olduğunu belirten Kaymak,” Biz Gölbaşılı dernekler olarak kendimize yer bulmakta sıkıntı çekiyoruz. Bazı dernekler bodrum katlarında faaliyetlerini sürdürüyor, daha önceki ziyaretimizde de aynı sıkıntıları dile getirdik bu konunun çözüme ulaşması için tüm siyasi partilerden desteklerini bekliyoruz “dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Elikesik,” Biz CHP olarak derneklerimizin sıkıntılarının çözümü için elimizden geleni yapmaya hazırız daha önce meclis gündeminde derneklerimizin sıkıntılarını giderilmesi için önerge vermiştik, diğer parti temsilcilerinin de katılacağı toplu önergenin altına imzamızı atmaya hazırız “dedi.
Elikesik ayrıca milli iradenin kararına saygı duyduklarını ifade ederek 2019 için sandıktan kim çıkarsa çıksın Gölbaşı menfaatine olan her türlü faaliyete bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada destek vermeye devam edeceklerini söyledi.
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.
Dernekler Federasyonu ayrıca diğer siyasi partiler AK Parti ve MHP’yi ziyaret etti.
MHP ilçe teşkilatından yapılan açıklamada, Gölbaşı Hemşehri Dernekleri Platformu İlçe Başkanlığımızı ziyaret ederek, İlçe Başkanımız Ersin Pehlivan, ilçe yöneticilerimiz ve belediye meclis üyelerimizle ilçemiz hakkında istişarede bulundular.
Ziyaretlere, Platform Başkanı ve Bayburtlular Derneği Başkanı Yüksel Kaymak,Kırşehirliler Derneği Başkanı Yalçın Coşkun,Yozgatlılar Derneği Başkanı Murat Karakurt, Kırıkkaleliler Derneği Başkanı Behsat Aydemir, Artvinliler Derneği Başkanı Erol Okumuş, Çankırılılar Derneği Başkanı Mustafa Taş, Ardahanlılar Derneği Başkanı Yücel Aktaş, Kars, Ardahan, Iğdır ve Çevre İlleri Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Başkanı Salih Kara, Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Gökhan Demir katıldı.

Dernek CHP MHP AK Parti
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı