Advert

Öğrencilerden Mehmetçiğe Destek

Pursaklar Güzide Ülker Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Zeytin Dalı Harekatı'na destek amaçlı bir hafta boyunca okullarında Türk Bayrağı koreografisi eşliğinde Afrin Şehitlerinin isimleri okuyup şehitleri andı.

Öğrencilerden Mehmetçiğe Destek
Öğrencilerden Mehmetçiğe Destek Murat YILDIZ

Pursaklar Güzide Ülker Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Zeytin Dalı Harekatı'na destek amaçlı bir hafta boyunca okullarında Türk Bayrağı koreografisi eşliğinde Afrin Şehitlerinin isimleri okuyup şehitleri andı. Güzide Ülker Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Zeytin Dalı Harekatı'na destek amaçlı program düzenlendi. Okul bahçesinde düzenlenen program, saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Programın açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Dilek Özder, “Dün Çanakkale bugün Afrin, dün işgal bugün terör, oyunun farkında Mehmetçik’in yanındayız. Yüzyıllar boyunca özgürlük ve bağımsızlık destanları yazan ve yazmaya devam eden milletimizin, vatan uğruna canını hiçe sayan Mehmetçiğimizin, geleceğimizin teminatı olan gençlerimize milli ve manevi değerlerimizi özümseterek yetiştirme gayretindeyiz. Bu topraklar için canını vermiş tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz” dedi.

Bir hafta boyunca okulda Mehmetçiğe destek etkinlikleri düzenlediklerini açıklayan Özder, “Projemizin finalinde canla başla çalışan, emek veren tüm öğretmen ve öğrencilerimi tebrik ediyorum. Dün Çanakkale bugün Afrin, dün işgal bugün terör, oyunun farkında Mehmetçik’in yanındayız. Allah Afrin'de savaşan askerlerimizin yar ve yardımcısı olsun” diye konuştu. Programda öğrenciler tarafından okunan şiirler, marşlar ve hazırlanan Türk Bayrağı koreografisi duygu dolu anlar yaşattı.

Mehmetçik destek afrin pursaklar güzide ülker lisesi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı