Advert

Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölüm yıl dönümü

Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün 9’uncu yılı nedeniyle Gölbaşı Alperen Ocakları İlçe Başkanı Hamit Kara açıklama yaptı.

Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölüm yıl dönümü
Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölüm yıl dönümü Murat YILDIZ

Gölbaşı Alperen Ocakları İlçe Başkanı Hamit Kara, Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesi yakınında helikopterin düşmesi sonucu beraberindeki 5 kişiyle birlikte hayatını kaybeden BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ölüm yıl dönümü için açıklama yaptı.

Gölbaşı Alperen Ocakları İlçe Başkanı Hamit Kara ayrıştırıcı değil, birleştirici bir Türkiye hayal ettiklerini belirtti.

Kara, “Biz Alperenler, Türkiye'yi değil, dünyayı yönetmeye talip bir davanın yolcularıyız. Bu giymiş olduğumuz ateşten kaftanı zuul olarak değil şeref olarak giyinmekteyiz. Bizim davamızda CHP’li AKP'li MHP'li, Saadetli yok bizim davamızda birleşmiş büyük Türk İslam birliği davası ve şuuru vardır. Biz açıkla kapalının, üniversitede okumuşla okumamışın, alevi ile sunninin, Kürt ile Türkmenin, Boşnakla Tatarın birleştiği bir Türkiye yani ayrıştırıcı değil, birleştirici bir Türkiye hayal ediyoruz. Nizam-ı Alemi gerçekleştirmek için elimizden geleni yapacağız. Bizim davamız haklıya da adalet haksıza da adalet olan Nizam-ı Alem yoludur. İsrail ile ABD'ye kafa tutan, bebek katilleriyle bir araya gelmeyen, namlusunu millete çevirmiş tanka selam durmam diyen Muhsin Yazıcıoğlu'nun Alperenleri olarak yetim bırakılan bir davanın yolcularıyız. Bizi bölmeye çalışanlar, bizim davamıza darbe yapmaya kalkanlar ayaklarını denk alsınlar. Bizim liderimiz şehit olduğunda bırakılmayan davamızı darbeyle bölmeye çalışanlar bizi asla yolumuzdan çeviremeyeceklerdir. 25 Mart 2009'dan beri şehit liderim Muhsin Yazıcıoğlu'nun katillerine inat daha güçlü ve daha azimli çalışmaktayız ve buradan Muhsin Yazıcıoğlu'nun gönüldaşlarına seslenmek istiyorum; siz varsınız bizler varız, bizler varsak sizler varsınız, siz yoksanız bir kişi eksiğiz. 25 Mart sabahında Tacettin Dergahı'nda sizleri de bekliyor olacağım. Değerli gönüldaşlarımı önce Allah'a sonra da birbirlerine emanet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

 

Alperen Ocakları Muhsin Yazıcıoğlu ölüm yıl dönümü
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı