Advert
Gölbaşı’nda Afrin şehitleri için mevlit okutuldu
Gölbaşı’nda Afrin şehitleri için mevlit okutuldu
Gölbaşı’nda Türk Silahlı Kuvvetlerince Afrin'de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan askerler için mevlit okutuldu.

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit düşen askerler için Gölbaşı Merkez Camisi'nde mevlit okutuldu.

Ak Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatı Kadın Kolları tarafından ikindi namazı sonrası okutulan mevlitte, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan güvenlik güçleri için dualar edildi.

Ak Parti Gölbaşı Kadın Kolları Başkanı Hayrunnisa Işık “Kadın kolları teşkilatı olarak Afrin şehitleri için 4 hatim, 1071 fetih suresi, 3000 ihlas, 71000 salavat ve tevhit okuduk. İnşallah rabbim kabul eder. Hepsinin şahadetleri inşallah kabul olur. İnşallah zafer muzafferle Afrin'e çıkmayı da nasip eder.” dedi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ise ruhen Afrin’de olduklarını dile getirdi.

Duruay, “Bir müminin en büyük silahı duadır. Biz de bedenen hep beraber buradayız ama ruhen Afrin’deyiz. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde mücadele eden güvenlik görevlilerimizin yanındayız. Gerçekten cengaver olan, mücadele hırsı olan kardeşlerimizle beraberiz. Bütün şehitlerimize mevlam rahmet eylesin. Gazilerimize acil şifalar versin. Tabii duamızın en büyük sebepleri de oradaki kardeşlerimizle birlik beraberlik içerisinde olduğumuzu, ruhen onların yanında olduğumuzu belirten kadın kollarımıza da teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan ise yapılan mevlitten dolayı Kadın Kolları na teşekkür etti.

ETİKETLER
Ak PARTİ Afrin Zeytindalı Harekatı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500