Advert
Başkan Duruay, öğrencilerle birlikte tohum ekti
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Başkan Duruay, öğrencilerle birlikte tohum ekti
Başkan Duruay, öğrencilerle birlikte tohum ekti

Ankara’nın Gölbaşı ilçe belediyesi, 'Gelecek sizsiniz' etkinliği kapsamında Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, çocuklar ile birlikte domates tohumu ve biber tohumu dikimi gerçekleştirdi.

Başkan Duruay ve TEK ilkokulu öğrencileri, Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü serasında domates tohumu ve biber tohumu ekti.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarla birlikte, bizlerin geleceği olan organik tohumlarımızı toprakla buluşturmak için bir araya geldik. Bugün domates ve biber tohumlarını toprakla birleştirdik. Suladık. Bir ay sonrada bugün diktiğimiz fideleri bir ay sonra onlara hediye edeceğiz. Onlarda evlerinde yetiştirip daha sağlıklı ve güvenli yetiştirme iliğin önemini onlara anlatmış olduk” dedi.

Amaçlarının organik ürünler elde etmek olduğunu belirten Duruay “T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile yapmış olduğumuz proje kapsamında organik tohumlarımızı kendi seramızda yetiştirip fide haline getirip Gölbaşı’nda ki bahçe sahiplerine verip daha organik ve sağlıklı ürünler elde etmek” ifadelerini kullandı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay etkinliğe katılan TEK ilkokulu öğrencilerine çeşitli hediyeler verdi.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü serasında gerçekleşen etkinliğe Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, Park ve Bahçeler Müdürü Hakan Göçer’de katıldı.

 

ETİKETLER
Ankara fatih duruay gölbaşı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500