Advert
GESO, Gölbaşı'nın Esnaf Kadınlarıyla Buluştu
GESO, Gölbaşı'nın Esnaf Kadınlarıyla Buluştu
GESO, Gölbaşı'nın Esnaf Kadınlarıyla Buluştu

Gölbaşı Esnaf ve Sanatkârlar Odası (GESO), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Gölbaşı’nın kadın esnafları ile kahvaltıda buluştu.

Gölbaşı Esnaf ve Sanatkârlar Odası (GESO), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadın esnaflarla Gölbaşı’nda bir kafede kahvaltıda programında buluştu. Toplantıya Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay da katıldı.

Buluşmada kadın esnaflara Gölbaşı Belediyesi seralarında yetiştirilen karanfil, ile kasım patı çiçekleri hediye edildi.

Gölbaşılı Besnaf kadınlara hitap ediyen GESO Başkanı İsa Albut, “Bundan sonraki süreçte özellikle kadın üyelerimizin istekleri, beklentileri doğrultusunda, yerel yönetimimizden ve belediye başkanımızdan da güç alarak hizmetlerimizi daha iyi hale getirebilecek çalışmalar yapacağız.” dedi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay iseFatih Duruay, yaptığı açıklamada, sadece bir günün değil, 364 günün kadınların günü olduğunu söyledi.

Duruay, “"Sevgili Hhanım kardeşlerim hepinizin şahsında fedakarlıkları, emekleri, sevgileri, merhametleriyle ve mücadeleleriyle insanlığın umudunu yeşerten kadınların, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü tebrik ediyorum. 8 Mart sizin gününüz olduğu gibi, yılın geriye kalan 364 günü de sizindir. Bizim kadınlarımızın hikayeleri sadece bir tek güne sığdırılamayacak kadar zengindir.” diye konuştu" dedi.

Programda ayrıca girişimci kadınlar da kendi hikayelerini davetlilerle paylaştılar.

 

ETİKETLER
GESO İsa Albut Fatih Duruay
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500