Advert
MECLİSE DAMGA VURAN TARTIŞMA
MECLİSE DAMGA VURAN TARTIŞMA
MECLİSE DAMGA VURAN TARTIŞMA

Gölbaşı Belediye Meclisinin mart ayı olağan toplantısı birinci oturumu, Belediye Başkanı Fatih Duruay başkanlığında yapıldı.

 

Gündem dışı olarak Hocalı Katliamı ve 28 Şubat post modern darbesi ele alındı.

 

Toplantıda gündem dışı konuşan Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi CHP Grup Başkanvekili Bülent Elikesik ve Ak Parti Grup Başkanvekili Gökhan Koçak arasındaki tartışma meclise damga vurdu.

 

Bülent Elikesik’in “Vatanımızın güvenliği bizim için her şeyden ama her şeyden önemli. Ama orda haksız yere akacak askerimizin kanı da bizim içimizi sızlatıyor. Zamanında koridor oluşturup oraya onların girmesini sağlayanlar bu yapılan ölümlerden de kısmen sorumludur” sözlerine Ak Parti Grup Başkan Vekili Gökhan Koçak cevap verdi.

 

Koçak, "Biz hakkımızı kullandık. Biz haksız değiliz. Geçmişte mutlaka hata yapılıyor. Ama ben şimdi şecere sayarsam sizin hatalardan külliyat olur bizim ise ufak bir anektod olur. Ama önemli olan bir olabilmektir" diye konuştu.

 

Koçak'tan sonra tekrar söz alan Elikesik, “Bu vatanın bölünmez bütünlüğüne karşı olanlarla CHP hiçbir zaman ittifak yapmamıştır. Her zamanda kınıyoruz. Bunun örneği de Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan suikasttır” dedi.

 

Elikesik’in Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan suikasta yönelik sözlerinden sonra Ak Parti Grup Başkanvekili Gökhan Koçak, “Temennimiz budur” dedi.

 

Elikesik ise "Bu temenni değil, gerçektir" dedi.

ETİKETLER
Bülent Elikesik Gökhan Koçak
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500