Advert
TOKİ’NIN GÖLBAŞI’NA ETKİSİ
TOKİ’NIN GÖLBAŞI’NA ETKİSİ
TOKİ’NIN GÖLBAŞI’NA ETKİSİ

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Park Eymir Konutları Toplu Yapı Yönetimini ziyaret etti.

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akçeylan, ilçe başkanı seçildiğinde kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Park Eymir Konutları Toplu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Aygün Ünlü ve yönetim kuruluna iadei ziyaret gerçekleşti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getiren Park Eymir Konutları Toplu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Aygün Ünlü, İlçe Başkanı Selim Akceylan ve yönetimine ziyaretleri için teşekkür etti.

Selim Akceylan'da Site Yönetimi ile karşılıklı gerçekleşen ziyaretlerden kendisi de bu sitede oturan biri olarak mutluluk duyduğunu ifade etti.

Park Eymir Konutları Toplu Yapı Yönetim binasında gerçekleşen ziyarette, Park Eymir Konutları Toplu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Aygün Ünlü ve Ak Parti  İlçe Başkanı Selim Akceylan, yerel ve genel seçimlerde yirmi beş bin  nüfusu ile Park Eymir Konutlarının hesaba katmadan siyasette başarıya ulaşmanın zor olacağını ifade ettiler.

 Ziyarette söz alan Yönetim Kurulu Üyeleri de Gölbaşının artık eski Gölbaşı olmadığı, yeni, büyük ve büyüyen bir Gölbaşı'nın başta en büyük mahallesi olan Eymir Mahallesi ve özellikle Park Eymir Konutları hesaba katılmadan siyaset yapılmaması gerektiğini vurguladı.

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Ak Parti Selim Akceylan Aygün Ünlü
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500