Advert
HACI- DER’den birlik beraberlik yemeği
HACI- DER’den birlik beraberlik yemeği
HACI- DER’den birlik beraberlik yemeği

Hacılar Köyü Eğitim, Kültür, Sanat ve Toplumsal Yardımlaşma Derneği, tarafından birlik, beraberlik ve dayanışma yemeği düzenlendi.

Gölbaşı Öğretmen evinde düzenlenen yemeğe Hacılar Köyü Eğitim, Kültür, Sanat ve Toplumsal Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Tatlı, Ak Parti eski İlçe Başkanı Osman Karaaslan, Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda dernek yöneticisinin katıldığı akşam yemeğinde birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Birlik ve beraberliğin önemini vurgulayan HACI- DER Başkanı Hasan Tatlı, “Biz köylerimiz arasında ki iletişimi korumak ve artırmak istiyoruz. Sorunlarda birbirimize düşmanlık etmek yerine kaynaşmayı ve dayanışma ortamı oluşturmayı hedefliyoruz. Eğitim ve kültürel faaliyetler derneğimizin amaçları arasındadır. Gençlerimizi akademik kariyerlerinde en iyisi olmalarını istiyoruz. Bunun için eğitim ve kültür faaliyetlerine önem vereceğiz” dedi.

Hacılar Köyü Eğitim, Kültür, Sanat ve Toplumsal Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Tatlı, düzenledikleri birlik, beraberlik ve dayanışma yemeğine katılanlara teşekkür etti.

Dernek üyelerinin tanıtıldığı yemek toplu fotoğraf çekimi ile son boldu.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı HACI-DER Hasan Tatlı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500