Advert

Büyük gün yarın Mehmetçik için sende katıl

Büyük gün yarın Mehmetçik için sende katıl

Büyük gün yarın Mehmetçik için sende katıl
Büyük gün yarın Mehmetçik için sende katıl Önder Ataseven

Pursaklar Belediyesi tarafından Zeytin Dalı Harekatı ve Mehmetçiğe Destek Yürüyüşü 16 Şubat Cuma günü Hicret Camii önünden yapılacak.

Pursaklar Belediyesi“Bayrak Bizden, Katılım Sizden, Sefer Askerden, Zafer Allah’tan” sloganıyla Zeytin Dalı Harekatı ve Mehmetçiğe destek yürüyüşü düzenleyen Pursaklar Belediyesi, yürüyüşe katılım için ilçe sakinlerini Hicret Camii önüne davet etti.

 16 Şubat’ta Cuma namazı çıkışı Hicret Camii önünde Kur’an tilaveti ile başlayacak olan yürüyüş Pursaklar Şehitliğinde son bulacak.

Türkiye’nin haklı ve meşru harekatını sonuna kadar desteklediklerini belirten Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin “Mehmetçiğimiz Zeytin Dalı Harekatı ile destan yazıyor. Sınırlarımızı terör tehdidinden korumak ve yıllardır misafir ettiğimiz mazlum Suriyelileri vatanlarına, topraklarına kavuşturmak için düzenlenen meşru harekatı sonuna kadar destekliyoruz” dedi.

Herkesin Mehmetçiğin yanında olması gerektiğini vurgulayan Başkan Çetin “16 Şubat’ta bayrağımızı elimize alıp hemşerilerimizle birlikte Mehmetçiğimize destek yürüyüşü düzenleyeceğiz. Tüm hemşerilerimi bu yürüyüşe davet ediyorum. Gün birlik olma günüdür” diye konuştu.  

 

Ankara Pursaklar Yürüyüş Selçuk Çetin
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı