Advert

İYİ Parti Gölbaşı İlçe Kongresi

İYİ Parti Gölbaşı İlçe Kongresi

İYİ Parti Gölbaşı İlçe Kongresi
İYİ Parti Gölbaşı İlçe Kongresi Önder Ataseven

İYİ Parti Gölbaşı 1. Olağan Kongresi’nde, Mahmut Aksoy ilçe başkanlığına seçildi.

Gölbaşı’nda bir kafede düzenlenen kongre, şehitler için saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Kongrede şehitler için dualar okundu. Kongrede İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in mesajı okundu.

Tek listeyle girilen seçimde tüm delegelerin oyunu alan Mahmut Aksoy ilçe başkanlığına seçildi.

Partililere teşekkür ederek, kongrenin hayırlı olmasını dileyen Mahmut Aksoy, “Gölbaşı demek Türkiye demektir. Türkiye’de ki temel sorunları Gölbaşı’nda da mevcuttur. Türkiye neyi arıyorsa Gölbaşı ’da onu arıyor. Türkiye adalet, refah, huzur arıyor. İyi parti bu arayışın eseridir. İYİ PARTİ daralan bunalan ve endişe içinde yaşayan halkımızın bulduğu çarenin adıdır “dedi.

İyi partiyi bir cesurlar harekatı olduğunu vurgulayan Aksoy, “İyi parti aynı zamanda bir cesurlar harekatıdır. Ülkemizi yönetenler devlet gücünü ve imkanını kullananlar her yaptıklarının doğru olduğunu zorla kabul ettirmek istiyorlar. Kendilerinden hiçbir görüşe hayat hakkı tanımıyorlar. Hiçbir muhalif sese tahammül edemiyorlar. İyi parti hukuk çerçevesinde başaramaz denilenleri başaranların partisidir. Onun içindir ki iyi parti bir cesurlar harekatıdır.” ifadelerini kullandı.

Kongreye, İyi Parti Kurucular Kurulu Üyesi Cankut Sarıtaş, İyi Parti Çankaya İlçe Başkanı Dilşat Erdil, 57. Dönem Bayburt Milletvekili Karabey Kadri Karaoğlu, Mehmet Atak, Gölbaşı siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.

İlçe Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu; 

AYSEL ESER, AYSEMİN KARAŞEN, AYNUR SARAN, ÇETİN AKLİMAN, ERDOĞAN GÜLHAN, ERCAN KÖR, ERGÜN GÜNYÜZÜ,ERHAN ÖZTÜRK,FATMA TÜRKAY,GÜÇLÜ EMRE ÖZGÜR,GÜZİDE UYGAR,HAKAN AYDIN,HARUN ÖZCAN, HAVVA ELDEKÇİ, HİLMİ ULUBEY, İLİM ÖZDEN, KAYHAN DEMİR, LİLİYA SABİR KÜRÜM,MEHMET ÖZTÜRK,MEHMET SÖĞÜTDELEN,MURAT METİN,NURETTİN ÖZUZUMA, OKTAY ALDEMİR, OSMAN TUTAR, ÖMER AŞKIN,ÖMÜRDEN IŞIK,ÖZDEN SEL, SANİYE ÇİFTÇİ,SERDAR ŞENTÜRK,SERKAN ERGİN, YAHYA ÜNAL YÜKSEL KOZAN,

Ankara Gölbaşı İyi Parti Mahmut Aksoy Kongre
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı