Advert

O furyaya biz de dahil olduk

O furyaya biz de dahil olduk

O furyaya biz de dahil olduk
O furyaya biz de dahil olduk Önder Ataseven

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatında görev alan Mehmetçiklerin teröristlere yağdırdığı bombaların üzerine yazdıkları yazılar dikkat çekiyor.

Türkiye'nin terör örgütü PKK/KCK/PYD-YPG'ye  Afrin'de gerçekleştirdiği "Zeytin Dalı Harekatı" başarıyla devam ederken harekata katılan Mehmetçiğimiz bir abimiz vasıtasıyla bizim adımızı da bomba üzerine yazarak bizi onurlandırdı.

Zeytin Dalı Harekatı’nda çarpışan Mehmetçik, bombalardan birine yazdığı not ile Aktif Haber Gazetesi ekibi ve imtiyaz sahibi Soner Aksakal’ın adını yazdı.

Zeytin Dalı Harekatı’nda destan yazan Türk askeri, bombalardan birine “Aktif Haber Gazetesi ekibi adına Afrin’e , Prof.Dr. Necmettin Erbakan ve Soner Aksakal adına Afrin’e ” yazarak Aktif Haber Gazetesi ekibi ve imtiyaz sahibi Soner Aksakal’a selam gönderdi.

Fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Aktif Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Soner Aksakal “bizim adımızı yazan kahraman Mehmetçiğimize ve kahraman Komutanlarına teşekkür ediyoruz. Sizlerle gurur duyuyoruz. Rabbim yar ve yardımcınız olsun” dedi.

Bizde Aktif Haber Gazetesi olarak adımızın yazılmasına vesile olan abimize ve bizi unutmayan kahraman Mehmetçiğimize teşekkür ediyor. Dualarımız sizlerle beraber olacak Allah sizi her türlü beladan korusun…

Soner Aksakal aktif haber gazetesi afrin mehmetçik
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı