Advert

Hayrunnisa Işık Aydoğan “Kapımız Herkese Açık”

Kadın Kolları Başkanlığını devralan Hayrunnisa Işık Aydoğan, Ak Parti’nin misyon ve vizyonu doğrultusunda çalışmalar yapacaklarının altını çizen Aydoğan, "Bizlerin amacı partimizin yönetimi altında vatanımızın, milletimizin tüm Müslümanların ve mazlumlar

Hayrunnisa Işık Aydoğan “Kapımız Herkese Açık”
Hayrunnisa Işık Aydoğan “Kapımız Herkese Açık” Murat YILDIZ

Kadın Kolları Başkanlığını devralan Hayrunnisa Işık Aydoğan, Ak Parti’nin misyon ve vizyonu doğrultusunda çalışmalar yapacaklarının altını çizen Aydoğan, "Bizlerin amacı partimizin yönetimi altında vatanımızın, milletimizin tüm Müslümanların ve mazlumlar coğrafyasının hayatlarını rahat sürdürebilmeleridir” dedi. 
Ak Parti Kadın Kolları’nda göreve geldiği için mutlu olduğunu belirten Hayrunnisa Işık Aydoğan, “Beni bu göreve layık gören değerli yöneticilerimize teşekkür eder saygılarımı sunarım. Kurulduğu günden bugüne kadar İlçemizde görev almış değerli Kadın Kolları Başkanları ve yönetimlerine Partimize ve Gölbaşımıza katmış oldukları değerlerden dolayı teşekkür ederim. Bu görevi layığı ile yerine getirmek ve daha ilerilere taşıma inancımız tamdır” ifadelerini kullandı.
 Ak Parti Kadın Kollarının kapılarının herkese açık olduğunu vurgulayan Aydoğan, “İlçemizde çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağımızdan kimsenin   şüphesi olmasın bu iş koltuk ve makam sevdası değil gönül ve yürek işidir. Bizde bu işe gönül vermiş bireyler olarak elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza söz veriyoruz." şeklinde konuştu.

1988 Ankara doğumlu olan Aydoğan, Süleyman Demirel Üniversitesi-İ.B.F.- İktisat bölümü mezunu. Daha önce özel bir bankada müşteri yetkilisi olduktan sonra ardından da Gölbaşı Özel Özgü Kız Öğrenci Yurdu’nda Yurt Müdürü olarak görevini sürdürdü.

ak parti hayrunnisa ışık
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı