Advert

Elif Özer Veda Etti

Ak Parti Gölbaşı Kandın Kolları 5. Olağan kongresinde konuşma yapan Kadın Kolları eski Başkanı Elif Özer, yeni seçilen Hayrunisa Işık Aydoğan’a görevinde başarılar diledi.

Elif Özer Veda Etti
Elif Özer Veda Etti Murat YILDIZ

Ak Parti kadın kollarında görev yapmanın önemine değinen Özer “Kadının elinin değdiği herşey daha zarif daha seviyeli ve daha bereketli olur. Kadınlarımızın eğitimli olması gelecek nesillerin daha düzgün yetişmesi için önemlidir. AK Parti Kadın Kolları olarak tüm kadınlarımızı kucaklamayı misyon edindik. Siyaseti bir okul gibi görüp kendilerini yetiştirmelerini arzu ettik. Çünkü eğitimli olmak sadece diplomalı olmak değildir. İlk kez devlet tarafından milletçe değer gördüğümüz ilk kez Anadolu insanının önemsendiği dönemi yaşıyoruz. Siyasetimiz milletimizin dayanışma ruhundan,milletimizin öz kimliğinden,yaşama üslubundan,emeğinde, alın terinden besleniyor. Kadın -Erkek dayanışması ile ülkeyi muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarmaktır. Biz AK Parti Kadın Kolları olarak tüm bu icraatlarını teşkilat ayağında canla, başla, samimiyetle, aşkla, şevkle, fedakarca çalıştık. Elimizdeki maddi manevi imkanlar el verdiğince yapılacak olanın en iyisini en kalitelisini yapmaya gayret ettik”
Ak Parti’yi engellemeye çalışanlarının olduğunu belirten Elif Özer, “AK Parti sıradan bir parti değildir. Kuruluşundan bugüne kadar kapatma davaları, suikast girişimleri, nifaklar, terör olayları ve en son 15 Temmuz FETÖ darbe girişimi gibi içten ve dıştan destekli pek çok engellerle karşılaşmıştır. Milletimizin cesareti ve Allah'ın izni ile aşılmıştır ve aşılmaya devam edecektir” 
Görev süresince Ak Parti için elinden gelen çalışmayı yaptıklarını vurgulayan Kadın Kolları eski Başkanı Elif Özer, “AK Parti ilkelerinden ayrılmadan Cumhurbaşkanımızın bize yüklediği sorumluluğun farkında olarak kapı kapı dolaşıp onun selamını ilettik. AK Partide makamların mevkilerin önemi yoktur. 3 dönemdir yaklaşık 9 yıldır yürütmekte olduğum başkanlık yaptığım bu süreçte bize destek olan herkese teşekkür ederim. Her zaman ilçemizin ve kadın kollarımızın yanında olmaya devam edeceğim bu şarkı burada bitmez durmak yok yola devam."  
Yalnız 5. Olağan kongrede faaliyet raporuna ilişkin düzenlenen video sunumunda Aşık Veysel’in Uzun İnce Bir Yoldayım şiirinin dinletilmesi de dikkatlerden kaçmadı.

Ak Parti kadın kolları elif özer gölbaşı ak parti
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı