Advert

Kaymakam Bilgihan, hemşehri dernekleri ile buluştu

Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan ve Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay Gölbaşı hemşehri dernekleriyle bir araya geldi.

Kaymakam Bilgihan, hemşehri dernekleri ile buluştu
Kaymakam Bilgihan, hemşehri dernekleri ile buluştu Murat YILDIZ

Gölbaşı Yozgatlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yapılan etkinliğe Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan ve Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay çok sayıda hemşehri dernekleri başkanları katıldı.

Gölbaşı hemşehri dernek başkanları ile sohbet eden Kaymakam Bilgihan ’hemşehri derneklerinin böyle bir arada program düzenlemeleri gerçekten çok güzel’ dedi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Duruay, Gölbaşı Hemşehri Dernekleri ile sürekli bir arada olduklarını ifade ederek, Gölbaşı Belediyesi olarak ellerinden gelen desteği verdiklerini söyledi.

Dernek Başkanı Karakurt “Gölbaşı olarak birçok ilden hemşehrilerimizin yaşadığı Gölbaşı’nda bizde Yozgatlılar derneği ve komşu derneklerimiz olarak birlik ve beraberliğimizi her daim sürdüreceğiz” dedi

Gölbaşı Yozgatlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay Hemşehri Dernekleri
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı