Advert

Elikesik iddialı konuştu..

Ya Gölbaşı bizi alacak, ya biz Gölbaşı'nı!

Elikesik iddialı konuştu..
Elikesik iddialı konuştu.. Nisa Sayar

Gazetemizin 100. sayısı halkımız ve okurlarımız tarafından ilgiyle incelenirken bu kapsamda gazetemize ziyaretler de devam ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve yönetimi gazetemizi ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Gölbaşı gündemi, son meclis toplantısındaki gelişmeler hakkında değerlendirmelerde bulunan CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik, yakın tarihte bir basın toplantısıyla kamuoyunu bilgilendireceklerini söyledi.

Elikesik ve yönetimi gazetemizin 100. sayısını tebrik ederken tarafsız, objektif ve herkese eşit mesafede oluşumuzu takdirle karşıladıklarını beyan etti. Soner Aksakal ve ekibine başarı temennilerini iletti.

"YA GÖLBAŞI BİZİ ALACAK YA BİZ GÖLBAŞI'NI"

Sohbet şeklinde devam eden ziyarette Elikesik bombayı patlattı. 2019'da yapılacak olan seçimlerle alakalı olarak Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'un fethi öncesinde söylediği o büyük sözü Gölbaşı'na uyarlayarak inanmışlığını ortaya koydu ve Elikesik şunları kaydetti:

"Cumhuriyet Halk Partisi Gölbaşı İlçe Teşkilatı olarak arkadaşlarımla birlikte Gölbaşı'na ve Gölbaşılılara hizmet etmekten onur ve gurur duyuyoruz. Başarılı her hizmetin yanında olduğumuzu her daim kanıtlamış bir yönetim olarak, eleştirileri de dile getirmemizin asli vazifemiz olduğunu herkes bilmelidir. Bu gelişmeler ışığında Gölbaşı'na katkı sağlayan, Gölbaşı için emek veren herkesi takdir ediyor teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ancak eksiklikleri de yakinen takip ediyoruz. Bu inanç ve azimle yürüdüğümüz yolun sonunda ya Gölbaşı bizi alacak ya biz Gölbaşı'nı."

Aktif Haber Gazetesi ekibini tebrik eden yöneticiler bu ziyaretin ardından fotoğraf çektirdiler.

Ankara Gölbaşı CHP Bülent Elikesik
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı