Advert

Elikesik “Cevabı 2019’da Halk Verecek”

Elikesik “Cevabı 2019’da Halk Verecek”

Elikesik “Cevabı 2019’da Halk Verecek”
Elikesik “Cevabı 2019’da Halk Verecek” Önder Ataseven

Gölbaşı Belediyesi Şubat ayı meclis toplantısı gerçekleşti.

CHP meclis üyesi Bülent Elikesik, Gölbaşı Belediyesi şubat ayı meclis oturumunda gündem dışı söz alarak bir konuşma gerçekleştirdi.

Afrin hiçbir partinin siyasi malzemesi haline gelmemesi gerektiğini vurgulayan Elikesik, “Afrinin güvenliği demek Ankara’nın güvenliği demektir. Sınırımıza yuva kuran o teröristlere kahraman ordumuz gerekli cevabı verip, bizlerin burada rahat uyumasını sağlamaktadırlar. Bu onurlu mücadelede şehit üşen askerlerimize Allah’tan rahmet yakınları ve tüm ülkemize başsağlığı diliyoru” dedi.

Gölbaşı Belediyesi tarafından Dr. Şerafettin Tombuloğlu Lisesi ve çevresinde yer alan okulların taşınarak mevcut alanın park ve meydan yapılmasına yönelik Kent Meydanı ve Eğitim Kampüsü Protokolü imza töreni ile ilgile açıklamalarda bulunan Bülent Elikesik,” Gölbaşı için güzel gelişmeler olduğunu söyledi.

Elikesik, “Geçmiş günlerde. Öncelikle emeği geçenlere teşekkür ederim. Ancak şunu da ifade etmek isterim ki hiçbir parti Gölbaşı’ndan büyük değildir. Gölbaşımızın çıkarları doğrultusunda katıldığımız protokol imzalama törenimi siyasi şova çeviren politikacıları üzülerek izledim. Sayın Milli Eğitim Bakanı milli eğitimde ülkemizin çığır açtığını ifade ederek aklımızla dalga geçmiştir. Bir başka hususta İsmet Yılmaz’ın Milli eğitim Bakanı mı Maliye Bakanı mı olduğunu anlayamadık. Son 80 yılda günümüzü değerlendirdi. Şunu herkes bilmelidir ki o günün şartlarında insanlar yokluklar içinde bu ülkeyi kurmuşlar, savaş meydanlarında insanlar ekmek bulamadıkları için çarıklarını yemişler bizleri bugüne kadar getirmişlerdir. Son 4 yılda 5 kere sistem değişikliğini yapanları da kamuoyunun vicdanına bırakıyorum” dedi.

Gölbaşı’nda tek partiyiz diyen Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a eleştirilerde bulunan Elikesik,

“Birde Sayın Belediye Başkanımız bir konuşmasında Gölbaşı’nda tek parti AK Partidir diye açıklamada bulunmuş çok eski dönemlere gitmiştir. Ancak kendileri şunu iyi bilmelidir ki, tek partili sitemi ülkemizden kaldıran CHP olmuştur. Kendileri Gölbaşı’nda 2019’da yaşayacağı şokla üzülerek söylüyorum, Gölbaşı halkı en iyi cevabı verecektir”

Bülent Elikesik meclis
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı