Advert

Yenimahalle buz pateni takımı kampta

Yenimahalle buz pateni takımı kampta

Yenimahalle buz pateni takımı kampta
Yenimahalle buz pateni takımı kampta Önder Ataseven

Yenimahalle Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Senkronize Buz Pateni Takımı, okulların tatile girmesiyle birlikte kampa girdi.

20 kişilik takım, Belpa Buz pistinde ve Ankara ASKİ Spor Salonu’nda günde 4 saat antrenman yaparak çalışmalarına hız verdi.

Buz Pateni Antrenörleri Bükre Karabulut, Deniz Erongun ve Umutcan Kaygusuz eşliğinde buzda birbirinden estetik hareketlerle kendilerine hayran bırakan sporcular, yeni başarılar elde edeceklerinin sinyallerini verdi.

Sporcuların düzenli bir şekilde antrenmanlarını gerçekleştirdiklerini belirten Antrenman Bükre Karabulut, “Sporcularımızın başarı elde etmesi için çok çalışıyoruz. Onlar da gerçekten düzenli ve uyumlu bir şekilde antrenman yapıyorlar. Başarılı sonuçlar çıkacağı şüphesiz. Başarıya giden her yolda azim, çaba ve çalışmak vardır.Biz de bunu uyguluyoruz” dedi.

Her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını ifade eden Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ise mücadele ettikleri her spor branşında başarılı sonuçlar elde ettiklerini dile getirdi.

Yaşar, “Birçok sporcumuz ülkemizi uluslararası arenada temsil ediyor. Şimdi de buz pateninde aynı başarıları elde edeceğimize inanıyorum. Buz pateni ülkemizde yeni gelişmeye başladı. Biz de buz pateni takımımızla hem bu spor dalının gelişmesine katkı sağlayacağız hem de başarılar elde ederek ülkemizi uluslararası arenada temsil edeceğiz” diye konuştu.

Ankara Yenimahalle Buz Patenti Fethi Yaşarn Ankara ASKİ Spor Salonu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı