Advert

Sönmezoğlu’ndan Başkan Çetin’e Ziyaret

Sönmezoğlu’ndan Başkan Çetin’e Ziyaret

Sönmezoğlu’ndan Başkan Çetin’e Ziyaret
Sönmezoğlu’ndan Başkan Çetin’e Ziyaret Önder Ataseven

Ankara İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’i makamında ziyaret etti.

Ankara İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’i Tebessüm Konağı’nda ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Sönmezoğlu’nu makamında ağırlayan Başkan Çetin ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Pursaklar’daki çalışmalar ve İlçe Müftülüğü ile birlikte yapılan hizmetler hakkında bilgilendirdi.

Eğitimin kendileri için vazgeçilmez olduğunu ifade eden Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ise “Hem fen bilimlerinde hem İslami ilimlerde eğitim gören, başarılı olan öğrencilerimiz bizleri mutlu ediyor. Eğitim bizim için vazgeçilmezdir. Bütün okullarımıza olduğu gibi Kur’an kurslarımıza da destek olmaya gayret ediyoruz. Derdimiz ülkemize ve milletimize iyi insanlar yetiştirmek” diye konuştu.

Pursaklar Belediyesi’nin ilçe müftülüğüne, Kur’an kurslarına, hafızlık eğitimlerine verdiği desteklerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Ankara İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, Ankara’da Pursaklar’ın hafızlarla anıldığına dikkat çekerek bu süreçte desteklerini esirgemeyen Başkan Selçuk Çetin’e teşekkür etti.

Ankara İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e Kur’an-ı Kerim ile birlikte kitap hediye etti.

Ankara Pursaklar Selçuk Çetin Mehmet Sönmezoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı