Advert

CHP'den İyi Parti'ye ziyaret

CHP'den İyi Parti'ye ziyaret

CHP'den İyi Parti'ye ziyaret
CHP'den İyi Parti'ye ziyaret Önder Ataseven

Ankara'nın Gölbaşı İlçesinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren İyi Parti’ye ilk ziyareti Cumhuriyet Halk Partisi Gölbaşı İlçe Örgütü gerçekleştirdi.

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve yönetim kurulu üyeleri  Gölbaşı’nda yeni açılan Gölbaşı İyi Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

CHP ilçe başkanını İyi Parti Gölbaşı Kurucu İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ve yönetim kurulu ekibi karşıladı.

Ziyarette Mahmut Aksoy ve yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunan Elikesik, “Gölbaşı’nda tatlı bir rekabet olacak. Her şey Gölbaşı için tüm siyasi partilerin bir ideali var.  Biz tüm partilere saygılıyız tek bir şey istiyorum bizim gösterdiğimiz saygıyı onlarda bize göstersinler. Gölbaşı için elimizden ne geliyorsa onu yapmaya çalışıyoruz. Önemli olan Gölbaşı’nın hak ettiği değere kavuşmasıdır. 2019’da Gölbaşı’nda tatlı bir rekabet olacak umarım biz kazanırız” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren İyi Parti Gölbaşı Kurucu İlçe Başkanı Mahmut Aksoy, ilçe genelinde yaptıkları çalışmalardan bahsetti.

 İyi Partinin seçime girmesini de değerlendiren Aksoy, “Ne olursa olsun İyi Parti olarak mutlaka seçime gireceğiz” dedi.

Samimi bir sohbet havasında gerçekleşen ziyaret, toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Gölbaşı İlçe Örgütü İyi Parti Gölbaşı Kurucu İlçe Başkanı Mahmut Aksoy CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı