Advert

Ahmet Gündoğdu: “CHP, Afrin Operasyonuna ‘Havet’ Diyor”

Ahmet Gündoğdu: “CHP, Afrin Operasyonuna ‘Havet’ Diyor”

Ahmet Gündoğdu: “CHP, Afrin Operasyonuna ‘Havet’ Diyor”
Ahmet Gündoğdu: “CHP, Afrin Operasyonuna ‘Havet’ Diyor” Önder Ataseven

Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı ocak ayı danışma toplantısı Gölbaşı Öğretmen Evinde gerçekleşti.

Toplantıya TBMM İdari Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, Gölbaşı Kadın Kolları Başkanı Hayrunisa Işık Aydoğan, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı, Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri ve partililer katıldı.

CHP’nin terör konusunda ikilem yaşadığını ve artık saflarını belli etmeleri gerektiğini belirten TBMM İdari Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, “Afrin operasyonu başladı, saflar netleşti. AK Parti, MHP, BBP, Saadet, HÜDAPAR,  Kürdü, Türkü, Alevisi, Sünnisi bu millet operasyona destek verdi. HDP kesinlikle karşı, CHP ne evet ne hayır diyor. CHP, Afrin operasyonuna “HAVET” diyor. Genel başkan biz bu operasyonun arkasındayız diyor, ama bu operasyonu AK Parti değil, hükümet değil, cumhurbaşkanı değil, Türk ordusu yapıyor diyor. Kıbrıs Harekâtını da Türk ordusu değil, Ecevit yaptı diyor” diyerek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na eleştirilerde bulundu.

Tam Bağımsız Türkiye

Bakımsız Türkiye’den tam bağımsız Türkiye’ye geçiş yaptıklarını belirten AK Parti Milletvekili Ahmet Gündoğdu, “Bakımsız Türkiye’den bağımsız Türkiye’ye geçiş yaptık. IMF’in dünyada uyguladığı siyaset borç verip o ülkeyi emir almaya mecbur etme siyasetiydi. Ne zaman ki IMF’i kovduk bağımsızlığımızı ilan ettik. Sonra dünya beşten büyüktür dedik, sonra siyonistlere siz öldürmeyi iyi bilirsiniz dedik, sonra 15 Temmuz destanını ve 16 Nisan destanını yazdık” dedi.

Türkiye Dünyaya Örnek Oldu

Dünyanın Türkiye öncülüğünde Amerika’ya karşı durduğunu belirten Gündoğdu, “Amerika’nın Kudüs’ü terörist devlet İsrail’in başkenti ilan etmesinden sonra ilk kez İslam ülkeleri Türkiye’nin öncülüğünde bir araya geldi. İlk kez Müslüman ve gayri Müslüman 128 ülke bir araya gelerek Amerikan faşizmine hayır dedi. Öncülüğünü Türkiye ve Recep Tayyip Erdoğan yaptı” ifadelerini kullandı.

2019 Seçimi Türkiye’nin Geleceğinin Seçimidir

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Afrin operasyonunda şehit olanlara rahmet dilerek başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Gölbaşı’nda tek parti AK Parti’dir. Kimse bizim rakibimiz değildir. Biz yeter ki el ele verip fitne fesata yer vermeden çalışalım” dedi.

 Duruay daha sonra yaptıkları projeleri anlatarak Ak Parti mahalle başkanlarının bunu halka anlatmalarını istedi. Duruay son olarak 2019 seçiminin önemine dikkat çekerek “Bu sadece bir seçim değil, Türkiye’nin geleceğini belirleyecek bir seçimdir” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan da ilçe danışma toplantısında yaptığı konuşmada seçim dönemine gelmeden seçim döneminde yapılacak olan çalışmaların fazlasını yapacaklarını belirterek, başarılı olacaklarını söyledi. 

Ankara Gölbaşı Ak Parti TOPLANTI öğretmen evi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı