Advert

Advert Advert
Kaymakam Bilgihan’dan Park Eymir Taksi Durağına ziyaret
Kaymakam Bilgihan’dan Park Eymir Taksi Durağına ziyaret
Kaymakam Bilgihan’dan Park Eymir Taksi Durağına ziyaret

Gölbaşı kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan ve Gölbaşı İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Murat Kuyucu  "Zeytin Dalı Harekatı’na destek için durağın bir günlük kazancını Mehmetçik Vakfına bağışlayan taksicileri ziyaret etti.

Park Eymir Taksi Durağı'nın çalışanları, "Zeytin Dalı Harekatı’na destek için durağın bir günlük kazancını Mehmetçik Vakfına bağışladı.

Gölbaşı kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan ve Gölbaşı İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Murat Kuyucu  Park Eymir Taksi Durağı'nın çalışanlarını ziyaret ederek, çalışanları yaptıkları davranıştan dolayı tebrik etti.

 Bilgihan, “Düşüncenizden, devletimizin yanında olmanızdan ve bunu icraata dönüştürmenizden dolayı çok mutlu olduk. Gurur duyduk.” dedi.

Desteklerinden dolayı Gölbaşı kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan’a teşekkür eden durak çalışanları, “Bizim yaptığımız bir kıvılcımdı inşallah bundan sonra diğer esnaf kardeşlerimize örnek olur” dedi.

Ziyaret sohbetten sonra, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

ETİKETLER
Gölbaşı kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan Gölbaşı İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Murat Kuyucu Park Eymir Taksi Durağı Zeytin Dalı Harekatı’na
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500