Advert

Bir destek de Gölbaşı’ndan

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin, Suriye'de bulunan Afrin'e yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekatı'na bir destek de Gölbaşı Park Eymir Taksi Durağı’ndan geldi.

Bir destek de Gölbaşı’ndan
Bir destek de Gölbaşı’ndan Nisa Sayar

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin, Suriye'de bulunan Afrin'e yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekatı'na bir destek de Ankara Gölbaşı Park Eymir Taksi Durağı’ndan geldi.

Durak olarak bir günlük hasılatını TSK Mehmetçik Vakfı’na bağışlama kararı alan Park Eymir Taksi Durağı, “26.01.2018 tarihinde tüm gelirimiz TSK Mehmetçik Vakfı’na bağışlanacaktır. Dualarımız Afrin’de bulunan Mehmetçiklerimizle.” yazılı kağıtları tüm taksilerine yapıştırarak müşterilerini bilgilendirdi.

Taksi durağının sahiplerinden Ali Kale, Türk askerine destek olmak amacıyla bu kararı aldıklarını ifade ederek, “Doğuda ve Batıda benim askerime teyzem yemek yapıp yolluyorsa biz de ne yapabiliriz diye düşündük, arkadaşlarla bir karar aldık. Durağımızda beş taksimiz var. Bugünkü bütün kazancımızı Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağız. Devletimizin ihtiyacı var mı, yok. Büyük bir devletiz Türkiye Cumhuriyeti olarak. Ama bizim de katkımız bu olsun istedik. İnşallah bizi görüp esnaf arkadaşlarımız da bu konu da girişimde bulunursa mutlu oluruz.” diye konuştu.

Bugünkü işlerinin her zamankinden daha yoğun olduğunu ifade eden Ali Kale, müşterilerin bazılarının destek amaçlı fazla ücret ödediklerini belirtti.

Müşteriler ise gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesine destek vererek taksi durağına teşekkür ettiler.

Ayrıca Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan ve MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan da durağa gelerek yapılan kampanyaya destekte bulunmak amacıyla taksileri kullandılar.

Türk milletinin zor şartlar altında birlik olduğunu ifade eden MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, “Devletimizin bekası için çok büyük bir mücadele veren Mehmetçiğimize verilen bu destekten dolayı ben çok mutlu oldum” dedi.

Günün sonunda Park Eymir Taksi Durağı, tüm araçların kazancını toplayarak Mehmetçik Vakfı’na bağışladı.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı