Advert

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan’dan açıklama

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan’dan açıklama

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan’dan açıklama
MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan’dan açıklama Önder Ataseven

Ersin pehlivan “Ülkücü milliyetçi hareket birlik beraberlik için de Gölbaşın da tekrardan iktidar olacaktır”

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan gazetemizi ziyaret ederek gündeme dair açıklamalarda bulundu.

HASSAS BİR DÖNEMDEN GEÇİYORUZ

Ülkenin hassas ve sıkıntılı bir dönemden geçtiğini belirten Pehlivan, “Partimiz de bu hassas ve sıkıntılı dönemi atlatmak için tarih boyu olduğu gibi bugün de sadece Türk Milleti ile beraber hareket etmekte, milletimizin yanında, milletimizle ittifak içindedir. Milliyetçi Hareket Partisi, genel başkanından üyesine kadar her ferdinin benimsemiş olduğu 'Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben' anlayışla hareket etmektedir” dedi.

TÜM TÜRKİYE AFRİN’DE TEK YÜREK OLDU

TSK’nın Afrin harekatıyla ilgili açıklama yapan Pehlivan, Zeytin Dalı Harekatıyla tüm ülkenin tek yürek olduğunu söyledi.

Pehlivan; “Haklı ve milli mücadelemizde gittiği her yere medeniyet nurları taşıyan kahraman Türk ordusunun başlatmış olduğu Afrin operasyonunda tüm terör örgütlerine Afrin zindan olacaktır. Şanlı ordumuz tarafından hak ettikleri gazaba uğrayacak ve herkes Türk kudretini görecektir” ifadelerini kullandı.

MHP 2019’DA HAZIR OLACAK

2019 seçim çalışmalarına yönelikte açıklamalarda bulunan MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, “Önümüzdeki yerel seçime var gücümüzle çalışıyoruz. Bizler de ilçe teşkilatı olarak bu seçimlerin hazırlıklarına başladık. Ülkücü milliyetçi hareket birlik beraberlik için de Gölbaşın da tekrardan iktidar olacaktır.” ifadelerini kullandı.

 

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı