Advert

BAŞKAN ÇETİN’DEN MEHMETÇİĞE DESTEK MESAJI

Zeytin Dalı Harekatına destek verip, Türkiye’nin kararlığını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Teröristlerin kökünü kazıyacağız” sözleriyle protokol yolundaki elektrikli tabelaya yansıttı.

BAŞKAN ÇETİN’DEN MEHMETÇİĞE DESTEK MESAJI
BAŞKAN ÇETİN’DEN MEHMETÇİĞE DESTEK MESAJI Önder Ataseven

Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı ile destan yazan Mehmetçiğe olan destek her geçen gün artıyor. Operasyonun ilk gününden beri gerek sosyal medyada gerekse toplantılarda Zeytin Dalı Harekatı’nın meşru ve gerekliliğini vurgulayan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, bu desteği elektrikli tabela ve billboardlara da taşıdı. Her gün binlerce yolcunun geçtiği Pursaklar’daki protokol yolunda bulanan Pursaklar Belediyesi Toteminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Teröristlerin kökünü kazıyacağız” mesajına yer verildi. Arka fonda Türk Bayrağı olan mesajda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Hatay’daki sınır birliğini ziyaretinde çekilen kamuflajlı fotoğrafı da yer aldı. Yurt içinden ve yurt dışından Başkent’e gelip havaalanına giden herkesi gece gündüz bu mesaj uğurlayacak.

Çetin: “Dualarımız Mehmetçikle”

Türkiye’nin mazlumlara barış götürdüğünü belirten Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, “Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde dosta güven, düşmana korku salan Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, ulusal güvenliğimizi ve bölgesel huzuru sağlamaya yönelik Zeytin Dalı Harekâtı başarıyla sürdürüyor. Pursaklar olarak Mehmetçiğimizin duacısı ve Zeytin Dalı Harekatının destekçisiyiz” dedi. Türkiye’nin dünyadaki mazlumların umudu olduğuna dikkat çeken Başkan Çetin, TSK’nın dün olduğu gibi bugün de huzur ve barışı temin etmek için teröristlere karşı büyük bir mücadele verdiğini kaydetti. Milletin duası ve desteğinin Mehmetçikle olduğunu ifade eden Başkan “Kahraman Mehmetçiğimiz bu necip milletin dualarıyla terör koridorunu başlarına yıkacaktır. Bizim davamız barış ve kardeşliktir. Kimsenin toprağında gözümüz yoktur. Aziz şehitlerimizin, kahraman gazilerimizin fedakârlıklarıyla bizler bin yıldır bu topraklarda yaşıyoruz. Türk milleti can verir ama bu cennet vatandan asla taviz vermez. Rabbim Mehmetçiğimizin yardımcısı olsun. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” diye konuştu. Pursaklar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü de kapalı pazar alanlarına “Biz bu vatanın evlatlarıyız, bu vatana el uzatanın elini kırarız” afişleri astı.

pursaklar ankara ZEYTİN DALI HAREKATI AFRİN OPERASYONU
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı