Advert
Afrin şehitleri için mevlit okutuldu
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Afrin şehitleri için mevlit okutuldu
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı, Afrin şehitleri için mevlit okuttu.

Gölbaşı’nda, Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK), Suriye'nin Afrin bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ'a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek üzere başlatılan Zeytin Dalı Harekatı şehitleri için Gölbaşı Merkez Camisi'nde mevlit okutuldu.

Milliyetçi Hareket partisi (MHP) Gölbaşı İlçe Teşkilatı tarafından akşam namazı sonrası okutulan mevlitte Zeytin Dalı Harekatı’na katılan güvenlik güçleri için dualar edildi.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, “Bugün burada şehitlerimiz için mevlit okuttuk. Allah’tan şehitlerimize rahmet ve gazilerimize acil şifalar diliyoruz. Şu anda Türkiye Cumhuriyeti için mücadele eden askerlerimize Allah güç kuvvet versin. Bütün Türk milleti olarak birlik beraberlik içerisinde bütün dualarımız onlarla. Rabbim Türk milletini daimi korusun” dedi.

Mevlide katılan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay şu ifadeleri kullandı, “Bu vatanı biz kanlarımızla aldık kanımızın son damlasına kadar da Allah’ın izniyle korumasını biliriz.  Bugün orada yarın öbür tarafta ama biz bu operasyonları, bu mücadeleyi ilelebet devam ettireceğiz. Bugün de burada bütün şehitlerimiz için duamızı ettik. Cephedeki kardeşlerimiz için duamızı ettik. Allah’ım onların yardımcısı olsun. Türkiye Cumhuriyeti’nin yardımcısı olsun.”

Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, “Birlik ve beraberliğimizin çok önemli olduğu günler yaşıyoruz. Bugün Türkiye’nin huzuru vatanımızın bekası için askerlerimiz, askeri güçlerimiz sınır dışında bir harekat yapıyorlar. Mevla’m onları korusun zorlarını kolay eylesin diyoruz. Dualarımız onlarla” dedi.

 

Afrin‘de devam eden operasyonda görev yapan güvenlik güçlerine dualar edildi.

 

 

 

ETİKETLER
Afrin harekatı Gölbaşı Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay Mevlit Milliyetçi Hareket Partisi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500