Advert

Gölbaşı’nın Eğitim Ve Sanat Gönüllüleri Bir Araya Geldi

Gölbaşı’nın Eğitim Ve Sanat Gönüllüleri Bir Araya Geldi

Gölbaşı’nın Eğitim Ve Sanat Gönüllüleri Bir Araya Geldi
Gölbaşı’nın Eğitim Ve Sanat Gönüllüleri Bir Araya Geldi Önder Ataseven

Yapılan Genel Kurulda Öznur Çeliköz yeniden başkan seçildi.

 

2016 yılında kurulan derneğin Doğu Anadolu Bölgesi’nin birçok yerleşim alanına giyecek yardımı yaptığını, Ankara’da da bazı hastane bulunan çocuklara, huzurevlerinde bulunan yaşlılara ve öğrencilere yönelik değişik katkılar sunulduğunu belirten Çeliköz bundan sonraki hedeflerinin Gölbaşı’nın değişik mahalleleri olduğunu belirtti.

 

Yapılan toplantıya Başkan Öznur Çeliköz ve üyelerin yansıra eğitim ve sanat gönüllüleri de katıldı.

 

Dernekte oluşan yeni yönetim kurulunun hedeflerinden birisi Gölbaşı’nda eğitim alanında hizmet vermek olduğunu belirten Öznur Çeliköz, “Çocuk eğitimi, büyük eğitimi vb. projeler şartlarımıza göre üreterek gönüllü hizmet vermek için çalışacağız.” dedi.

 

Dernek faaliyetleri arasında, mahallelere tiyatro götürmek, okullara kütüphane yapmak, şiir dinletileri, söyleşiler organize etmek, sinema götürmek, ihtiyaç olan öğrencilere giyecek yardımı, büyükleri bazı konularda bilinçlendirme toplantıları gibi görüş ve öneriler de gündeme geldi.

 

GÖL-DER Eski Başkanı İsa Ömercan’ın divan başkanlığını yaptığı genel kurula, TRT Eğitim Dairesi'nde görevli Zeynep Özalp, Eğitimci Eda Yetkinlioğlu ve Özgür Yetkinlioğlu, Hacer Odabaşı, Bilge Düzgün, Elif Koçdaş, Yüksel Aydın, Esra Yıldırım, Bayram Türkmez ile birlikte diğer üyeler, yine gönüllü destek verenler arasında Emekli Cumhuriyet Savcısı Selahattin Çataklı, Şair – Ressam M.Halis Bozkurt, Eğitimci-Kaligraf Muharrem Büyükkayıkçı, Ebru ve Hat sanatçısı Yasin Ünal, Eğitimci/Şair/Yazar Muzaffer Arslan, Bilgisayar programcı ve tasarımcı Emre Çetin katıldı.

Eğitim Ve Sanat Gölbaşı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı