Advert

İYİ Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatı hizmet binası açıldı

İYİ Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatı hizmet binası açıldı

İYİ Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatı hizmet binası açıldı
İYİ Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatı hizmet binası açıldı Önder Ataseven

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde, İYİ Parti ilçe teşkilat binası törenle hizmete açıldı.

İlçe binasının açılış törenine, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İyi Parti Gölbaşı Kurucu İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ve partililer katıldı.

İstiklal Marşının okunması ve saygı duruşunun ardından yapılan açılışta konuşma yapan Koray Aydın, “Televizyonlarda anketçileri izliyor musunuz? Ne kadar zorlanıyorlar. Yalanın da bir sınırı var. Geçen akşam izledim, İyi Parti 2.7 diyen biri vardı. Baktım 15’lere kadar çıkmış. Sanki açık artırmaya gidiyor. Sizin anket yapmaya ihtiyacımız yok. Biz anket yaptırıyoruz. Size bir ipucu vereyim. Değerli İyi Partililer yüzde 20’nin altı yok, üstüne doğru gidin. Nerede patlar bilmiyorum ama 20’nin altı yok. Nereye kadar gider 50 artı bire kadar gidecek. Peki bu ittifak arayışları nerede doğuyor. Koltuk için ittifak yapan arkadaşlar anket üstüne anket yapıyorlar. Bir türlü yüzde 50’yi yakalayamıyorlar. Debelenip duruyorlar. Çünkü meydanda halka mal olmuş bir İyi Parti hareketi var” dedi.

İyi Parti Gölbaşı Kurucu İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ise “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener nasıl ki vatanın her köşesine ve kişisine ulaşmaya başladıysa, biz de ilçe teşkilatı olarak Gölbaşı’ndaki her eve, sokağa, mahalleye, köye ve her kişiye ulaşacağız. Ankara İl Başkanımız Sayın Mesut Özaslan’ın Ankara il merkezi açılışında sayın genel başkanımıza Ankara’nın anahtarını verme sözünü yerine getireceğiz. Gölbaşı’nda iyiler kazanacak” dedi.

Konuşmaların ardından kurdele kesimi yapıldı. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ve beraberindekiler ilçe binasını gezdi.

Ankara Gölbaşı İyi Parti Koray Aydın Mahmut Aksoy
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı