Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 18-01-2018 13:08   Güncelleme : 18-01-2018 13:08

Tekin Bingöl’den Gölbaşı ilçe örgütüne ziyaret

Tekin Bingöl’den Gölbaşı ilçe örgütüne ziyaret

Tekin Bingöl’den Gölbaşı ilçe örgütüne ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl CHP Gölbaşı İlçe Örgütü'ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kongre sonrasında bütün ilçeleri ziyarette bulunan Bingöl, kongrelerinin demokratik ortamda geçtiğini ifade ederek; 'Birlik zamanı geldi. Tek demokratik kongre CHP kongrelerdir. 2019 hedefine odaklandığımızı ve mutlak ama mutlak Gölbaşı önceliğinde Ankara Büyükşehir Belediyesini de alacağız ve iktidarımız çok yakın. CHP Genel Merkezi, şahsım ve örgütüm adına tüm imkanları ile Gölbaşı İlçe Örgütünün yanındayız' diyerek teşekkürlerini iletti.

CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik ise yine tek hedeflerinin 2019 seçimlerine odaklandıklarını söyleyerek; Kadın Kollarımız, gençlik kollarımız ve yöneticilerimizle tek hedefimiz 2019 seçimleridir. Biz yöneticilerin ne kadar başarı başarısızlıkta sorumluluğu varsa, bütün üyelerinde aynı sorumluluğu vardır. Bu bağlamda o, bu, şu demeden tüm üyelerimizi CHP çatısı altında 2019 zaferini hep birlikte kazanmaya davet ediyorum' diyerek CHE'nin şu sözlerini söyledi; 'Kaybettiğimizde değil, vazgeçtiğimizde yenilirsiniz' sözünden sonra hiçbir zaman vazgeçmeyeceklerini ve yine tek hedeflerinin 2019 seçimleri olduğunu ekledi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
156. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA