Advert

Tekin Bingöl’den Gölbaşı ilçe örgütüne ziyaret

Tekin Bingöl’den Gölbaşı ilçe örgütüne ziyaret

Tekin Bingöl’den Gölbaşı ilçe örgütüne ziyaret
Tekin Bingöl’den Gölbaşı ilçe örgütüne ziyaret Önder Ataseven

Cumhuriyet Halk Partisi Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl CHP Gölbaşı İlçe Örgütü'ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kongre sonrasında bütün ilçeleri ziyarette bulunan Bingöl, kongrelerinin demokratik ortamda geçtiğini ifade ederek; 'Birlik zamanı geldi. Tek demokratik kongre CHP kongrelerdir. 2019 hedefine odaklandığımızı ve mutlak ama mutlak Gölbaşı önceliğinde Ankara Büyükşehir Belediyesini de alacağız ve iktidarımız çok yakın. CHP Genel Merkezi, şahsım ve örgütüm adına tüm imkanları ile Gölbaşı İlçe Örgütünün yanındayız' diyerek teşekkürlerini iletti.

CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik ise yine tek hedeflerinin 2019 seçimlerine odaklandıklarını söyleyerek; Kadın Kollarımız, gençlik kollarımız ve yöneticilerimizle tek hedefimiz 2019 seçimleridir. Biz yöneticilerin ne kadar başarı başarısızlıkta sorumluluğu varsa, bütün üyelerinde aynı sorumluluğu vardır. Bu bağlamda o, bu, şu demeden tüm üyelerimizi CHP çatısı altında 2019 zaferini hep birlikte kazanmaya davet ediyorum' diyerek CHE'nin şu sözlerini söyledi; 'Kaybettiğimizde değil, vazgeçtiğimizde yenilirsiniz' sözünden sonra hiçbir zaman vazgeçmeyeceklerini ve yine tek hedeflerinin 2019 seçimleri olduğunu ekledi.

 

Tekin bingöl Bülent Elikesik CHP Gölbaşı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı