Advert

Rögar kapaklarını çalarken yakalandılar

Rögar kapaklarını çalarken yakalandılar

Rögar kapaklarını çalarken yakalandılar
Rögar kapaklarını çalarken yakalandılar Önder Ataseven

Gölbaşı Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü haftalık yayınlanan basın bildirisinde Gölbaşı’ndan Eymir Mahallesi’nde ASKİ’ye ait rögar kapaklarının söküldüğünü gören vatandaşlar olayı emniyet güçlerine bildirdi.  Vatandaşların ihbarı üzerine ekipler zanlıları suçüstü yakaladı. Yakalanan 4 şahıstan 3’ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri tarafından 16 okul servisi 273 araç kontrol edilmiş, denetlemede kusurlu görülen 35 araca 2918 Karayolları Trafik Kanununun ilgili maddelerince para cezası uygulanmış,2 araç trafikten men edildi.

Jandarma ekipleri ise  Kızılcaşar mahallesinde bir iş yerinde gelen hırsızlık olayında ise suçüstü 4 kişiden 2’si tutuklandı. Öte yandan Sanayi kavşağı yol arama noktasında yapılan kontrollerde 54 Suriye uyruklu şahsın Yol İzin Belgesi olmadan seyahat ettikleri tespit edilerek, şahıslara gerekli tebligatlar yapılmış ve ikamet illerine gönderilmiştir. Ve Suriye uyruklu şahısları taşıyan otobüs firmalarına her yabancı uyruklu şahıs için ayrı ayrı idari cezalar verildi.

Ankara Gölbaşı Jandarma Komutanlığı Emniyet Müdürlüğü Rögar Kapakları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı