Advert

Yeni başkan Tolga Yıldız

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA)’nın Gölbaşı İlçe Temsilcisi Tolga Yıldız oldu.

Yeni başkan Tolga Yıldız
Yeni başkan Tolga Yıldız Önder Ataseven

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA)’nın Gölbaşı’nda ilçe temsilcisi değişti. Mevcut Başkan Fatih Polat, görevini Tolgaz Yıldız’a devretti.

Gölbaşı'nda kurucu temsilciliğini yapan Fatih Polat'ında , destekleyeceği Tolga Yıldız'ın bu görev değişikliğiyle birlikte yeni dönemde Gölbaşı’nda adından söz ettirmesi bekleniyor. 

Görev değişikliğiyle ilgili yazılı bir basın açıklaması yapan Tolga Yıldız şunları söyledi:

“Fatih Polat kardeşimize şimdiye kadarki çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Vakfımızın misyonuna ve vizyonuna uygun olarak Gölbaşı’nda teşkilatlanarak, gençliği; kültürüne bağlı, yenilikçi bir vakıf çatısı altında birleştirmeyi amaçlıyoruz. Gençlik teşkilatlarında 10 yıldır kazandığımız birikim ve tecrübeyi artık bizden sonra gelen genç kardeşlerimize aktaracağız. Biz aldığımız terbiye ve inançlarımız doğrultusunda hareket etmeyi vizyon edinmiş gençleriz. En öncelikli hedeflerimiz büyüklere saygı ve onların yolunda gençlere örnek olacak bir duruş sergilemektir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizgisinde hareket ederek genel bir misyona hizmet ederken yerel anlamda bölgemizdeki özellikle Gölbaşı Belediye Başkanımız Sayın Fatih Duruay’ın destekleriyle Gölbaşı’nda yetişmiş olan fidanların meyve veren bir ağaç olması uğrunda mücadele edeceğiz. Yeni başladığım ve bu heyecan veren göreve beni layık gören değerli yöneticilerime teşekkür ederken Gölbaşı’nda bulunan tüm dengelerle vakfımızın vizyonuna ve misyonuna uygun şekilde diyaloglar kurarak Gölbaşı gençliğine hizmet vermeyi amaçlıyorum. Bu yolda başta Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay olmak üzere tüm büyüklerimin desteğini bekliyorum.”

Ankara Gölbaşı Tolga Yıldız TÜGVA görev değişikliği
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı