Advert
Başkan Duruay, gazetecileri unutmadı
Başkan Duruay, gazetecileri unutmadı
Başkan Duruay, gazetecileri unutmadı

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla yerel basınla bir araya geldi.

Başkan Duruay, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü için Gölbaşı’nda yerel gazetecilik yapan basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Gazeteciler ile sohbet eden, soru ve önerilerini dinleyen Duruay, daha sonra gazetecilere 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle hediye takdim etti.

Duruay “Zorlu şartlar içerisinde görevini icra eden, kamuoyunun doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmasını sağlayan, basın mensubu kardeşlerimin 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler gününü kutluyorum, meslek hayatlarında kendilerine başarılar diliyorum.” dedi

Yapılan toplantı sonrasında Gölbaşı Yerel Gazetecileri, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, AK Parti Gölbaşı Kadın Kolları Başkanı Hayrunnisa Işık Aydoğan, AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Tarık Kuyrukçu ile birlikte yapılan projeleri gezdiren Başkan Duruay, projelerin son durumu hakkında bilgi verdi.

Belediye hizmetlerinin yerinde görülmesi ve bilgilendirme yapılması adına düzenlenen proje gezi turunda, Başkan Duruay ve beraberindekiler, Eymir Mahallesi Sosyal Tesisleri, Şehir Parkı, Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri, Mevlana Spor Merkezi inşaat çalışmalarında incelemelerde bulundu.

Kahvaltıda AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, AK Parti Gölbaşı Kadın Kolları Başkanı Hayrunnisa Işık Aydoğan, AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Tarık Kuyrukçu ve yapılacak kongrede görevi devredeceği  Muhammet Emin Çelik de katıldı.

 

ETİKETLER
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500