Advert
İyi Parti Gölbaşı İlce Başkanı Mahmut Aksoy’dan açıklama
İyi Parti Gölbaşı İlce Başkanı Mahmut Aksoy’dan açıklama
İyi Parti Gölbaşı İlce Başkanı Mahmut Aksoy’dan açıklama

İYİ Parti Gölbaşı kurucu İlçe Başkanı Mahmut Aksoy, basın toplantısı düzenleyerek yeni yönetimi tanıttı.

İYİ parti Gölbaşı yeni ilce binasında yapılan basın toplantısına, İYİ Parti Gölbaşı kurucu İlçe Başkanı Mahmut Aksoy, başta olmak üzere yeni yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Gölbaşı’nı kucaklayacak bir kadro oluşturduklarını vurgulayan İYİ Parti Gölbaşı kurucu İlçe Başkanı Mahmut Aksoy; “8 Kasım 2017 tarihinde İYİ Parti Gölbaşı kurucu ilçe başkanı olarak görevlendirildim. Verilen görevin ve üzerimize yüklenen sorumluluğun anlam ve önemini bilerek, Gölbaşımızda mevcut olan değerli, deneyimli, birikimli kadroları ülkemizin ‘İYİ’liği noktasında buluşturmaya çalışarak bir ilçe yönetimi oluşturduk. Kurduğumuz ilçe teşkilatının, Gölbaşımızın beklentilerine ve isteklerine cevap verecek, ilçemizin tümünü kucaklayacak kadrolardan meydana geldiğine inanıyoruz.” dedi.  

İYİ Parti, bir kişiye tepki amacıyla kurulmuş bir parti olamadığının altını çizen Aksoy; “İYİ Parti, bir kişiye veya partiye tepki amacıyla kurulmuş, bir küskünler, kızgınlar hareketi değildir. Bir siyasi partinin devamı değildir, bir siyasi boşluğu doldurmak için kurulmuş değildir. Partimiz Türkiye’nin, biz de Gölbaşımızın yüzde yüzünü kucaklamaya ve herkesin desteğini almaya talibiz. Hiçbir partiyle ve hiçbir kimseyle meselemiz yoktur. Sorun çıkarmaya değil çözmeye geliyoruz. Ayrıştırmaya değil birleştirmeye geliyoruz.

İyi parti Gölbaşı İlçe Teşkilatı isimleri şu şekilde;

Mahmut Aksoy, Mehmet Öztürk, Aysel Eser, Semiha Saniye Çiftçi, Yasin Özdemir, Güzide Uygur, Ömer Aşkın, Yüksel Kozan, Yahya Ünal, Hava  Eldekçi, Harun Özcan, İlim Özden, Liliya Sabirkürüm, Şengül Tekeli, Turgay Uçar, Gülşen Papur, Fatma  Türkay, Erdoğan Gülhan, Ender Ali Altayoğlu, Serdar Şentürk, Osman Tutar, Serkan Ergin, Murat  Metin, Çetin Akliman, Oktay Aldemir, Özden Sel, Ercan Kör, Erhan Öztürk, Aysemin Mülazım Karasen, Beyhan Erdik, Ömürden Işık, Nurettin Özuzma, Mehmet Soner Söğütdelen, Hasan Koçak, Yasin Özdemir, Hüseyin Karlı, Yasemin Aksoy, Hakan Gökçe, Kezban Acar, Adem Kaymak, Tuğba Yıldırım, Hamza Bal, Satılmış Özçelik, Aynur Saran

İŞTE AKSOY’UN AÇIKLAMASININ TAMAMI

8 Kasım 2017 tarihinde İYİ Parti Gölbaşı kurucu ilçe başkanı olarak görevlendirildim. Verilen görevin ve üzerimize yüklenen sorumluluğun anlam ve önemini bilerek, Gölbaşımızda mevcut olan değerli, deneyimli, birikimli kadroları ülkemizin ‘İYİ’liği noktasında buluşturmaya çalışarak bir ilçe yönetimi oluşturduk. Kurduğumuz ilçe teşkilatı partimizin ve devletin ilgili kurullarının onayını aldı ve resmen göreve başladık.

Ülkemize, Gölbaşımıza hayırlı uğurlu olsun. Cenabı Allah, ülkemiz ve Gölbaşımız için hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin.

Kurduğumuz ilçe teşkilatının, Gölbaşımızın beklentilerine ve isteklerine cevap verecek, ilçemizin tümünü kucaklayacak kadrolardan meydana geldiğine inanıyoruz. Bu çalışmalarımız sırasında bana ve arkadaşlarıma yapılan başvuruların çokluğunun bize güç ve şevk verdiğini, gördüğümüz ilgi ve desteğin bizi umutlandırdığını belirtmek isterim. Bu şevk ve heyecanla çalışmalarımıza başladık.

Geçmişin yaralarını sararak, yanlışlarını düzelterek, bu güzel ülkeyi ve bu yüce milleti huzura, varlığa, adalete kavuşturacak olan İYİ Parti’nin Genel Başkanı Sayın Meral Akşener, nasıl ki vatanın her köşesine ve her kişisine ulaşmaya başladıysa bizde ilçe teşkilatı olarak her eve, her köye, her sokağa ve her kişiye ulaşacağız.

15 yıldır ülkeyi yöneten Ak Parti’nin ülkeyi yönetme kapasitesi, kabiliyeti ve gücünün kalmadığı açıkça görülmektedir. Hem ülkeyi yormuşlar hem de kendileri yorulmuşlardır. Ak Parti, 15 yıldır ülkeyi tek başına yönetmekten kaynaklanan kibir tuzağına düşmüştür. Halkın gündeminden ve sorunlarından uzaklaşmıştır.

Türkiye’nin artık kaybedecek zamanı yoktur. Türkiye, bir partiye veya bir kişiye mahkûm değildir, mecbur da değildir. Türkiye’nin kendine lazım olacak kadroları ve partiyi ortaya çıkaracak birikimi ve deneyimi vardır.

İYİ Parti, daralan, bunalan ve endişe içinde yaşayan ve alternatif arayan halkımızın bulduğu çarenin adıdır.

İYİ Parti, bir kişiye veya partiye tepki amacıyla kurulmuş, bir küskünler, kızgınlar hareketi değildir. Bir siyasi partinin devamı değildir, bir siyasi boşluğu doldurmak için kurulmuş değildir.

Partimiz Türkiye’nin, biz de Gölbaşımızın yüzde yüzünü kucaklamaya ve herkesin desteğini almaya talibiz. Hiç bir partiyle ve hiçbir kimseyle meselemiz yoktur. Sorun çıkarmaya değil çözmeye geliyoruz. Ayrıştırmaya değil birleştirmeye geliyoruz.

Kapımız; “Bu böyle gitmez, bu gidiş doğru gidiş değil, bir şeyler yapmak lazım,” diyen, Türkiye Cumhuriyeti devletinin demokratik, laik yapısı ve bütünlüğüyle sorunu olmayan, herkese açıktır.

Cumhuriyet’imizin kuruluş ilkeleri ve milletimizin değerlerinde birleşen herkesi iyilerin evine davet ediyoruz.

Partimiz için değil, Türkiye için doğru olanı yapmak, bir kişinin iyiliği için değil Türkiye’nin iyiliği için yola çıktık.

Ülkemiz için, milletimiz için İYİ olanın peşindeyiz. Sadece ve sadece Türkiye’nin ‘İYİ’liğini istiyoruz.

İYİ olan nedir?

Huzur içinde yaşamak, ‘İYİ’dir. Herkesin işinin ve aşının olması, ‘İYİ’dir.

Bütünleşmek, ‘İYİ’dir.Adalet, ‘İYİ’dir.Demokrasi,  ‘İYİ’dir.

Hedefimiz üreten ve doyuran bir ekonomi, hiç kimsenin dışlanmadığı, fırsat eşitliği içinde, bütünleşmiş Türkiye’dir.

Cenabı-ı Allah'ın yardım ve desteğinin, canla başla ve İYİ niyetlerle bu görevi üstlenenlerin üzerinde olmasını diliyor, hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Mahmut Aksoy İyi Parti
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
yakup sariata     2017-12-28 Golbasi icin vatan icin hayirli ugurlu İYİ olsun.
Erdal Kozan     2017-12-28 Ülkemiz ve demokrsimiz için iyi olur inşallah. Mahmut AKSOY ve yönetimine başarılar diliyorum